‎4 ‎listopada ‎2012 r. Kręgielnia TB Bowling&Bilard Club GOCŁAW – klub Wodnik w Warszawie

Gra w kręgle polega na toczeniu kuli po torze i strącaniu kręgli. W kręgle może grać prawie każdy, kto poradzi sobie z kulą, którą należy chwycić przez wsunięcie dwóch środkowych palców i kciuka, do znajdujących się w kuli trzech otworów. Celem gracza jest zamachnięcie się i puszczenie kuli w taki sposób aby strącić wszystkie 10 kręgli poprzez trafienie ich kulą. Przed wejściem na tor, należy założyć specjalne obuwie.
Tym razem udaliśmy się do kręgielni TB Bowling&Bilard Club GOCŁAW znajdującej się w budynku pływalni Wodnik, na ul. Gen. Romana Abrahama 10 w Warszawie. Kręgielnia wyposażona jest w elektroniczny system liczenia punktów i automatyczny powrót kul. Pozwala to na rozgrywanie różnego rodzaju turniejów i gier towarzyskich zarówno indywidualnych jak i grupowych.

Fajnym pomysłem jest zorganizowanie w kręgielni spotkania towarzyskiego z konsumpcją. Na początku sali znajduje się specjalnie wyznaczone do tego miejsce. Taki sposób świętowania, mobilizujące uczestników do ruchu. Polecamy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *