10 maja 2017 r. Bar Bistro Bong Sen na ul. Moniuszki 10 w Warszawie

Bong Sen na ul. Moniuszki 10

Bar Bistro Bong Sen znajduje się na ul. Moniuszki 10, na tyłach zburzonego domu towarowego Sezam, obok metra Świętokrzyska w Centrum Warszawy. Bar serwuje kuchnię orientalną. Zamówiliśmy na obiad Tofu z warzywami w ostrym sosie, które zostało podane z ryżem (niestety klejącym) i chrupiącą surówką. Cena 12 zł* Dla klientów w cenie dania dostępne były smaczne sosy ostre i łagodne oraz pałeczki.
Jedzenie smaczne podane dość estetyczne chociaż na plastykowych naczyniach, miejsce przestronne z kilkoma stolikami, w samym centrum Warszawy.
*cena na dzień wpisu

2 thoughts on “10 maja 2017 r. Bar Bistro Bong Sen na ul. Moniuszki 10 w Warszawie

 1. Mam koło pracy, więc chodziłem tam, gdy naszło mnie na chińszczyznę, raczej rzadko.
  Chodziłem aż do zeszłego tygodnia. Dostałem ewidentnie odgrzewane żarcie po kimś.
  Paskudne w konsystencji i paskudne w smaku.
  Nie ma mowy o pomyłce, zawsze brałem cielęcinę w 5 smakach. Mam wątpliwość nawet co do rodzaju mięsa, które zazwyczaj stanowią zgrabnie pocięte skrawki. Tu były kawały jakiejś padliny.
  Jest tam też dość brudno i obskurnie, ale takie często są lokale z chińszczyzną, więc ten się po prostu nie wyróżnia.
  Opryskliwą obsługę można znosić tak długo, jak kontakt z nią ogranicza się do złożenia zamówienia. Tym razem miałem jednak reklamację do złożenia. Dramat. Żadnego żalu, żadnego przepraszam, ani żadnej próby wyjścia z twarzą.
  Czujcie się ostrzeżeni. Jedyna zaleta, że w centrum. Ale tuż obok jest McDonalds, do którego poszedłem po odstawieniu fatalnego posiłku. Chyba nie ja pierwszy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *