14 czerwca 2017 r. Snack Bar w Ciechanowcu

Krótki przystanek w podróży miał miejsce barze w Ciechanowcu położonym na trasie do Hajnówki, przy stacji paliw na Placu 3 Maja. Snack bar serwuje dania na dłuższe nasiadówki typu pizza ale też na szybkie zapiekanki, kebaby, frytki i inne przekąski.
Zjedliśmy kebab na cienkim cieście i zapiekankę z pieczarkami i ze świeżymi warzywami. Smaczne dania, estetycznie podane, lokal nowy i czysty.

Ciechanowiec kojarzy nam się ze skansenem, w którym byłam dawno temu. Jest to Muzeum Rolnictwa powstało w 1962 r. z inicjatywy Towarzystwa Miłośników Ciechanowca. Patronat merytoryczny ma SGGW w Warszawie. Muzeum znajduje się w zespole pałacowo-parkowym z połowy XIX wieku (dawna posiadłość rodziny Starzeńskich), odbudowanym ze zniszczeń wojennych w latach 1966-1969. Muzeum jest organizatorem wielu interesujących imprez o zasięgu ponad lokalnym, mających wieloletnie tradycje, są to m in.: Niedziela Palmowa – Konkurs Palm Wielkanocnych (marzec/kwiecień), Jarmark Św. Wojciecha (kwiecień/maj), Odpust na św. Antoniego (czerwiec), Podlaskie Święto Chleba (sierpień), Wykopki pod Wiatrakiem – Jesień w polu i zagrodzie (wrzesień) oraz Ligawki – długi instrument muzyczny (grudzień).

Miejsce odwiedziliśmy podczas Czerwcówki Białowieskiej – kliknij!

1 thought on “14 czerwca 2017 r. Snack Bar w Ciechanowcu”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *