14 do 23 marca 2014 r. Narty – Szwajcaria – ośrodek narciarski w Veysonnaz

Narciarski wyjazd do Szwajcarii został zorganizowany przez studenckie biuro podróży Taksidi.
Podczas pobytu, w ramach atrakcji „apres ski” można było uczestniczyć w warsztatach kulinarnych, sportowych, serwisowych oraz tanecznych (Zumba, Bachata) prowadzonych przez Marikę i Jacentego Matys związanych z Salsa Libre.
Do dyspozycji był także basen i imprezy na stoku i poza nim! Mieliśmy okazję spróbować regionalnych dań np. fondue oraz wypieków.
Przejazd odbywał się dwupoziomowym autokarem, w którym zajmowaliśmy bardzo wygodne miejsca na przodzie. Droga była krótsza od poprzedniej wyprawy do Francji bo trwała tylko 22 godziny! Zakwaterowano nas w 8 osobowym apartamencie ale mieszkaliśmy w szóstkę, dzięki czemu każda dwójka miała pokój, a salon był przeznaczony na pogaduchy i posiłki.
Alpy szwajcarskie są piękne, ośrodek godny polecenia najlepiej z opcją rozszerzonego karnetu, ponieważ blisko naszych kwater było dużo wyciągów orczykowych, a mało kanap.
Ośrodek narciarski w Veysonnaz jest położony w regionie Sion w Szwajcarii i posiada 600 km tras narciarskich zjazdowych o różnym poziomie trudności. Trasy rozpościerają się na wysokości od 500 do 3000m n.p.m. i w słonecznej pogodzie mają magiczne krajobrazy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *