2 czerwca 2018 r. Święto Łazienkowskiej – Dzień Dziecka na Legii

Piknik rodzinny Święto Łazienkowskiej – Dzień Dziecka zorganizowano na terenach stadionu Legii na Łazienkowskiej 3 w Warszawie. Organizatorzy zapewnili dzieciakom moc atrakcji, bez ścisku, na dużej przestrzeni. Piłkarskie gry, zabawy, ćwiczenia sprawnościowe i konkursy, a także malowanie buziek, bramki celnościowe, warsztaty bezpieczeństwa. Przedstawiciele Niewidzialnej Wystawy, która mieści się w budynku Millenium Plaza, zachęcali do odwiedzenia tego wyjątkowego miejsca, i przeniesienia się chociaż na chwilę w niewidzialny świat, my już tam byliśmy – kliknij!

Na płycie głównej odbyły się treningi dzieci z ponad 100 szkółek piłkarskich Legia Soccer Schools z całej Polski. W treningach uczestniczyło ponad 4 tys. młodych legionistów w wieku od 3 do 14 lat pod okiem ponad 80 trenerów.
Na placu przed stadionem odbywały się imprezy towarzyszące. Dariusz Tuzimek – autor książki „Lewandowski. Wygrane marzenia” rozdawał autografy. Zorganizowano również charytatywną loterię fantową pod hasłem Fundacji Legii „Gotowi do Pomocy”, w której można było wygrać weekend w hotelu Narvil, wyjazd na obóz Legia Soccer Schools, krążki muzyczne Kasi Kowalskiej i Sławka Uniatowskiego, kosze słodyczy. Cały dochód z loterii przeznaczony został na projekty społeczne Fundacji Legii. Punktem kulminacyjnym imprezy było przekazanie Instytutowi „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” karetki pogotowia oklejonej w barwy klubu Legii.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *