Bar Orientalny VIET THAI na ul Stryjeńskich 19 w Warszawie

19 marca 2018 r. Bar Orientalny VIET THAI odwiedziliśmy już kilka razy. Widać, że miejsce spodobało się nie tylko nam ale też innym klientom. Lokal jest duży i przestronny, więc idealnie nadaje się na spotkania z większą grupą ludzi, dzisiaj świętowaliśmy imieniny Józefa. Na obiad zamówiliśmy:
-sajgonki wegetariańskie z surówką – 8 zł,
-zupa rybna na ostro – 9 zł,
-chrupiąca pierś z kurczaka z warzywami w 5 smakach – 15 zł,
-pierś z kurczaka w żółtym curry z ryżem i surówką – 14 zł,
-kaczka po chińsku na ostro z ryżem i surówką – 20 zł.
Sosy łagodne i ostre, pasty oraz czosnek konserwowy znajdują się do dyspozycji klientów w cenie zamówienia. Jedzenie było pycha, poza zbytnio kisielową zupą.

21 grudnia 2017 r. Nowo otwarty Bar Orientalny VIET THAI mieści się na ul Stryjeńskich 19 na Ursynowie w Warszawie. Byliśmy w nim już kilka razy, z menu wybierając:
-pierś z kurczaka w czerwonym lub żółtym curry po tajsku z ryżem i surówką – 17 zł,
-ryba z warzywami w sosie 5 smaków z ryżem i surówką – 14 zł,
-Pad Thai z tofu podany z surówką – 14 zł.
Sosy łagodne i ostre, pasty oraz czosnek konserwowy znajdują się do dyspozycji klientów w cenie zamówienia. Pad Thai jest świetnie zrobiony – w smaku porównywalny do tego, który jedliśmy w Azji. Zresztą wszystkie zamówione dania były smaczne, estetycznie podane, z sypkim ryżem. W barze pracuje dwóch miłych Azjatów, lokal jest bardzo duży z dostępną dla klientów łazienką, dobrze wietrzony i ubrania nie łapią zapachu.
Wcześniej w tym miejscu mieściła się Kanapa Bistro, która wiele lat walczyła o klientów ale nie udało jej się utrzymać ze względu na brak ruchu w tym miejscu. Mamy nadzieję, że VIET THAI zostanie na długo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.