Bieg rtm. Pileckiego

Tegoroczna, XII edycja biegu rtm. Pileckiego odbyła się 22 września 2019 r. w parku na Kępie Potockiej na warszawskim Żoliborzu. Biuro zawodów, start i metę zlokalizowano przy alejkach parkowych prowadzących od ul. Gwiaździstej. Celem imprezy jest promowanie postaw i wartości patriotycznych oraz dokonań rotmistrza Witolda Pileckiego. W harmonogramie imprezy były biegi dla dorosłych na 5 km oraz biegi dzieci na 100, 500, 1000, 1500 m. Miasteczko biegowe, w którym oprócz standardowych miejsc do obsługi biegu, znalazły się także namioty grupy rekonstrukcyjnej oraz Muzeum Żołnierzy Wyklętych. W imprezie uczestniczyły dzieci Witolda Pileckiego – Pani Zofia Pilecka i Pan Andrzej Pilecki.

Receptananude.pl pomogła przy obsłudze biegu. Organizacja takiego wydarzenia to ogrom pracy, cała oprawa internetowa, rejestracja zawodników, przygotowanie pakietów, a w dniu imprezy na miejscu przygotowanie biura zawodów, depozytu, szatni, miejsca na posiłek. Ogrom pracy przy rozpakowaniu medali, statuetek, ułożeniu pucharów, wręczaniu nagród, pomiaru czasu, obsłudze pilota, konferansjerka i wiele innych funkcji. Zgrana ekipa pracująca przy biegu na dobre i na złe – to podstawa.
Pyszne jedzenie, w tym coraz częściej pojawiająca się na biegach grochówkę wegetariańską, przygotowała firma Cater Mark Catering.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.