Menu Zamknij

24 czerwca 2014 r. Książki z Merlin.pl odbierz w Małpka express

Dzisiaj przed sklepem Małpka express na ul. Mickiewicza 30 na Żoliborzu w Warszawie zorganizowano akcja promocyjna Merlin.pl w kolorze charakterystycznych dla tej wysyłkowej księgarni czyli pomarańczowym.  Akcja skierowana jest do wszystkich, którzy uwielbiają kupować książki w internecie, a szczególnie w sieci Merlin.pl.
Księgarnia połączyła swe siły z siecią sklepów Małpka express i zamówione książki w Merlinie można odbierać właśnie w tych sklepach.
W ramach tej promocji, żoliborski punkt odbioru zamówionych książek – częstował pomarańczową watą cukrową.

4 Komentarze

  1. merlin.pl

    Cześć, bardzo dziękujemy za zamieszczenie wpisu na temat naszej słodkiej akcji promocyjnej. Niezmiernie cieszy nas Wasz entuzjazm. Przygotowaliśmy dla Was małą niespodziankę 🙂 Prosimy o kontakt na priv, a następnie zapraszamy ponownie do Małpki, którą ostatnio odwiedziliście. Pozdrawiamy serdecznie. Jesteście super!

  2. klient Merlina

    Nieprawda, nie w każdej Małpce można odbierać przesyłki z Merlina. Mieszkam pod Poznaniem i mimo że taki sklep otwarto u mnie niedawno, nie można w nim odebrać zamówień (sprawdziłem). Wstyd, mieszkać kilkadziesiąt kilometrów od siedziby firmy i nie mieć punktu odbioru (małe miasta podobne do mojego takie jak Swarzędz czy Luboń już takie punkty mają).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *