Bieg – Półmaraton Warszawski

24 marca 2013 r. Bieg – 8 Półmaraton Warszawski Półmaraton Warszawski to impreza biegowa odbywająca się corocznie od 2006 r. na terenie Warszawy. To dzień, w którym ulice są kolorowe za sprawą biegaczy. Do 2011 r. sponsorem tytularnym imprezy był Carrefour. Kibicowaliśmy biegającym przy muzyce grupy DRUM POWER BAND, która wykonuje improwizowaną muzykę perkusyjną. Potem przemieściliśmy się na metę, przy STADIONIE NARODOWYM.

25 marca 2012 r. Bieg – 7 Półmaraton Warszawski Półmaraton Warszawski jest to impreza biegowa odbywająca się corocznie od 2006 r. na ulicach Warszawy, której do roku 2011 r. głównym sponsorem był Carrefour. W tym roku, organizator Fundacja „Maraton Warszawski” zachęcił do wzięcia udziału ponad 7 tysięcy uczestników. Na trasie biegu stali kibice, którzy dopingowali biegających, a wśród nich my z rowerami, bowiem piękna wiosenna pogoda sprzyjała nie tylko bieganiu ale i rowerowaniu.
Po raz pierwszy półmaraton wygrał Polak Arkadiusz Gardzielewski polski lekkoatleta, długodystansowiec. Metę ustawiono na terenie Stadionu Narodowego w Warszawie.

29 marca 2009 r. Bieg 4. Carrefour Półmaraton Warszawski
4. Carrefour Półmaraton4. Carrefour Półmaraton Warszawski odbył się po ulicach Warszawy, a my kibicowaliśmy podczas przejażdżki rowerowej. Bieg wystartował o godzinie 10.00, długość trasy wynosiła 21,097 km. W Biurze Zawodów zawodnicy odebrali zakupione pakiety startowe zawierające numer startowy, koszulkę i dzięki temu tłum biegaczy wyglądał jak uporządkowany. Biegli też indywidualiści, którzy biegli w swoich ulubionych kolorach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *