Pyra Bar w Poznaniu oraz Pyra Bar w Gdańsku

14 maja 2015 r. Pyra Bar w Poznaniu.
Podczas pobytu w Poznaniu wybraliśmy się grupowo na obiad do Pyra Bar (fb)  na ul. Strzeleckiej 13. To nasza druga wizyta w Pyra Bar. Wśród zamówionych dań wystąpiły:
-zBoczek
-Kurczak Cukinsyn
-PyraMiDa Smaku
-Szare ale jarskie (Klasyczne poznańskie szare kluchy w towarzystwie duszonej kapusty kiszonej z podsmażoną cebulką)
Turystom to miejsce – polecamy!

28 lipca 2014 r. Pyra Bar w Gdańsku
Podczas pobytu w Gdańsku wybraliśmy się na obiad do Pyra Bar, który znajduje się niedaleko Bramy Wyżynnej. Panuje w nim miła atmosfera, unoszą się piękne zapachy, obsługa jest pozytywnie nastawiona do ludzi i świata pomimo dużego ruchu i panującej wysokiej temperatury. Pyra bar ma pomysłowy wystrój z lampami zrobionymi z durszlaków, czyściutką łazienką, co dla turysty nie jest sprawą obojętną. Zamówiliśmy:
– Wegetariański przysmak (ziemniaczane talarki przysypane wybranym warzywem (seler naciowy, brokuły, groszek i marchewka), spowite aksamitnym sosem zamówione dania:beszamelowym i przyprószone mozzarellą)
– PyraMiDa Smaku (ziemniaczane talarki przysypane groszkiem i marchewką, spowite aksamitnym sosem beszamelowym z kawałkami soczystego kurczaka, przyprószone mozzarellą)
– Frytasy wraz z sosem greckim
Z prostych składników kucharz wyczarował naprawdę smakowite jedzenie. Jeśli będziecie mieli okazję, wypróbujcie koniecznie.

 

2 thoughts on “Pyra Bar w Poznaniu oraz Pyra Bar w Gdańsku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.