28 marca 2014 r. Piłka nożna – Pucharu Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej federacji FIFA w PKiN w Warszawie

Pucharu Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej federacji FIFA został udostępniony zwiedzającym w PKiN w Warszawie. Dla fanów futbolu była to pierwsza możliwość zobaczenia Pucharu Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej federacji FIFA w Polsce. Odwiedzający mogli sobie zrobić z pucharem zdjęcie. Pomimo, że nie jesteśmy fanami piłki nożnej, to nie mogliśmy odpuścić okazji aby też go zobaczyć.
Dzisiaj oprócz podziwiania trofeum, można się było pograć w piłkę na mini boiskach albo wirtualnie na konsolach do gry, a muzyka i tańce brazylijskie tancerzy towarzyszyły wystawionemu na widok publiczny pucharowi.

2 thoughts on “28 marca 2014 r. Piłka nożna – Pucharu Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej federacji FIFA w PKiN w Warszawie

  1. impreza była bardzo fajna.Byliśmy tam z niepełnosprawnym synem,zrobiliśmy oczywiście zdjęcia z pucharem świata i jeszcze zrobiliśmy sobie fotki na dużym ekranie,gdzie się wybierało tło (z piłkarzami lub w szatni).Podawało się e-mail i mieli wysłać te zdjęcia.NIESTETY DO TEJ PORY ZDJĘĆ NIE MA.Czujemy się oszukani szczególnie mój syn.Może wiecie gdzie można się dowiedzieć co stało się z tymi zdjęciami?Byśmy byli bardzo wdzięczni!

    1. Witam! Zdjęcia można było wysłać na swój email, lub na facebook bezpośrednio po zrobieniu, otrzymaną białą kartę magnetyczną przykładało się do czytnika, zaznaczało się zdjęcia i podając adres automatycznie były wysyłane. Pozdrawiam, mam nadzieję ,że w miarę pomogłem. Kibic z Łodzi 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.