Kebab Alibaba Kebab Diana obok Teatru Kwadrat w Centrum Warszawy.

Image00001Kebab Alibaba oraz Kebab Diana znajduje się na ul Marszałkowskiej 138, obok Teatru Kwadrat w Warszawie. Od wielu lat konkurują ze sobą, ciesząc się ogromną popularnością nie tylko wśród Warszawiaków, ale i turystów. Dużą zasługą jest atrakcyjna lokalizacja w centrum Warszawy przy stacji metro Świętokrzyska, na ul Marszałkowskiej 138 obok Teatru Kwadrat.
Potrawy przygotowywane są w pomieszczeniach, a wydawane przez okno zwane „oknem życia na Świętokrzyskiej”, które ratuje niejedno wygłodniałe ludzkie życie w trakcie lub po imprezie! Obecnie dorobione zostały miejsca do siedzenia.
Wśród zamówionych dań w Kebab Alibaba oraz Kebab Diana wystąpiły:
-kebab mięso z kurczaka,
-falafel kotlety z cieciorki,
-kebab mięso z kurczaka i barana. Wszystko owinięte w cienkie ciasto – pitę, z surówką i sosami mieszanymi)!
Wypróbowaliśmy jedzenie w Kebab Alibaba oraz Kebab Diana, jedzenie jest smaczne i świeże.

 

2 thoughts on “Kebab Alibaba Kebab Diana obok Teatru Kwadrat w Centrum Warszawy.

 1. Co za bzdura!

  Tam już nikt tego kebaba nie je. Ostatni raz jadłem go chyba w 2006-2007 i już wtedy był znacznie gorszy niż w czasach swojej świetności.
  Później pojawiła się Sahara i tam się chodziło. Saharę zburzyli, to chodziło się do budy przy wejściu do metra świętokrzyska, później pojawiły się Kebab Kingi i Amrity… i one teraz też już się skończyły. Teraz chodzi się na Burgery, ale i to się kończy.
  Warszawiacy kebabów już nie jedzą. Ja teraz chodzę po małych barach przyzakładowych, bufetach pracowniczych i uczelnianych.

  W życiu bym nie zaryzykował życia jedząc w kebabach ze zdjęcia. Od dziesięciu lat trują tam ludzi, śmierdzi a jedzenie jest nieciekawe….

  1. Pochodzimy z Warszawy i jadamy w punktach z kebabami (zarówno kebab jak i falafel), nam smakują.
   Oczywiście każdy ma inny smak i inny gust. Są punkty z kebabami, które smakują wyśmienicie i śmiało możemy polecić nadal, czyli w 2015 r.
   Dziękujemy jednak za cenną uwagę, oczywiście ją publikujemy, aby inni mogli poznać Pana zdanie.
   Zachęcamy do komentowania innych kebabów.
   pozdrawiamy
   Blizniakowscy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *