7 grudnia 2015 r. Spotkanie z: Artur Barciś, Dorota Osińska, Paweł Stankiewicz, Marcin Zaborski Studio Polskiego Radia w Warszawie

Biuro Myśli Znalezionych
Biuro Myśli Znalezionych

Rozmowę z Arturem Barcisiem w ramach cyklu Biuro Myśli Znalezionych zarejestrowano z udziałem publiczności w Muzycznym Studio Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej na ul. Myśliwieckiej 3/5/7 w Warszawie. Artysta w swoim dorobku artystycznym posiada wiele ról teatralnych, filmowych ale jest również aktorem dubbingowym i reżyserem. Ogromną popularność medialną w całym kraju przyniosły mu seriale: „Miodowe lata”, w którym kreował postać Tadeusza Norka oraz „Ranczo”, w którym wcielił się w postać Arkadiusza Czerepacha.
Miłym akcentem wieczoru był mini recital Doroty Osińskiej przy gitarowym akompaniamencie Pawła Stankiewicza.
Dorota Osińska to polska aktorka i piosenkarka, związana z Teatrem Rampa w Warszawie.
Paweł Stankiewicz to człowiek dla którego muzyka to jego indywidualny dialog z życiem, dzięki której potrafi uchwycić ulotność chwili. Gitarzysta, kompozytor, aranżer oraz autor tekstów.
Spotkanie prowadził Marcin Zaborski – dziennikarz Programu III Polskiego Radia, pomysłodawca i gospodarz programu „Biuro Myśli Znalezionych” w Trójce Program 3 Polskiego Radia, w którym rozmawia ze znanymi naukowcami, artystami, działaczami społecznymi i byłymi politykami. Posiada tytuł doktora i jest adiunktem w Katedrze Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej i politologiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *