25 lipca 2017 r. Bar orientalny Ha Long ul. Gotarda 16 na Służewcu w Warszawie

25 lipca 2017 r. Bar orientalny Ha Long odwiedziliśmy po trzech latach i mieliśmy wrażenie, że jedzenie było w nim dużo lepsze niż poprzednio.  Zamówiliśmy na obiad:
-pierś z kurczaka w zielonym curry w formie zupy (18 zł)*
-rybę (panga) chrupiącą na ostro z warzywami (13 zł)*.
Dania podano z ryżem i surówką, wyglądały estetycznie, bardzo nam smakowały, chociaż wolelibyśmy aby w przypadku ryb to był mintaj niż panga. Sosy ostry i słodko kwaśny, pałeczki były dostępne dla klientów w cenie zamówionych dań.

 

8 marca 2014 r. Bar orientalny Ha Long znajduje się na terenie bazarku na tyłach Domu Kultury Kadr, na ul. Gotarda 16 na Służewcu w Warszawie. Jest to nowo otwarty, czyściutki pawilon, do którego udaliśmy się po sobotnim łyżwowaniu – wpisNiestety w barku nie ma łazienki, więc przed jedzeniem nie mogliśmy umyć rąk.
Zamówiliśmy kurczaka curry i rybę chrupiącą na ostro. Kurczak curry był „smaczysty” i odpowiednio ostry, z wyraźną nutą curry. Niestety ryba była zbyt słona. Do dań podano wyśmienity sypki ryż i dobrze zrobioną sałatkę. Sosy ostry i słodko kwaśny były dostępne dla klientów w cenie zamówionych dań. Postanowiliśmy, że kiedyś tam wrócimy i spróbujemy innych dań, bo obsługa jest w tym miejscu przemiła.

*cena dania podana na dzień wpisu

One thought on “25 lipca 2017 r. Bar orientalny Ha Long ul. Gotarda 16 na Służewcu w Warszawie

  1. Cholera! Dzięki Ci za ten artykuł. Już myślałem, że wysłali w „kosmos” mojego ulubionego chińczyka (wcześniej mieścił się na Gotarda/Jadźwingów), a tu proszę, przenieśli się kawałek dalej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.