Bieg Volkswagen Wiązowna Trail

Wiązowna to 10 tysięczna gmina niedaleko słynnej z pokazów lotniczych Góraszki, która dzisiaj po raz piąty gościła uczestników biegu „Volkswagen Wiązowna Trail”. Trasa prowadziła po leśnych ścieżkach Mazowieckiego Parku Krajobrazowego i miała charakter biegu przełajowo-trailowego o bardzo urozmaiconym profilu. Nawierzchnia to w większości naturalne ścieżki leśne o zmiennej szerokości, miejscami piaszczyste, czasem wąskie. Biuro zawodów znajdowało się w hotelu Brant. 10K Wiązowna Trail to nie tylko wymagający bieg trailowy, to też częścią imprezy adresowanej dla całych rodzin. Oprócz biegu na 10 i 5 km zorganizowano też biegi dla dzieci na 100, 500 oraz 1000 m. Dla dzieci udział w nim był bezpłatny.
W pakiecie startowym 9 czerwca 2019 r. dla dorosłych, dostępnym w cenie 40 zł biegacze otrzymali numer startowy z chipem pomiaru czasu, bidon, napój gazowany bezalkoholowy, wodę podczas biegu a po ukończeniu okolicznościowy medal oraz posiłek – chłodnik i hot doga w różnych smakach do wyboru
(corn dog, New York, Chicago, los Angeles, Georgia wszystkie z parówkami od firmy Tarczyński i różnymi dodatkami), serwowany z firmowego foodtrack’a firmy Tarczyński. Recepta na nudę wybrała hot doga o smaku Los Angeles z karmelizowaną papryką, papryczka jalapeno.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.