parkrun – Avondale Forest i Marlay w Irlandii

Jest sobota jest parkrun zatem zgodnie z tą tradycją wybraliśmy się aby biegać i udzielać się w wolontariacie podczas sobotniego, urlopowego wyjazdu.
18 września 2021 r. parkrun – Avondale Forest w Irlandii niedaleko miejscowości Rathdrum. Trasa wytyczona jest w całości po leśnych ścieżkach ale nie są to ścieżki utwardzone. W niektórych, kluczowych miejscach rozstawieni zostaną wolontariusze wskazując odpowiedni kierunek. Trasa jest dość trudna ale przepiękne widoki i ciepła atmosfera stworzona przez organizatorów równoważy zmęczenie po biegu.

25 września 2021 r. Marlay parkrun w Irlandii.
Dziś, w pełnym słońcu pobiegaliśmy i pomogliśmy przy organizacji parkrunowego biegu w jednym z Dublińskich parków. Wielkie brawa dla Koordynatora i całej wspaniałej ekipy Wolontariuszy za piękną organizację tego spotkania na którym stawiło się prawie 300 uczestników!

Bieg odbywa się w Marlay Park w Dublinie. Trasa przebiega po ścieżkach asfaltowych i szutrowych. Niezwykłe jest to, że w prawie każdym parku w Dublinie są wyznaczone ścieżki na których spotykamy spacerujących lub biegających mieszkańców.

Miuejsca odwiedzone podczas wakacji w Irlandii – kliknij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.