Sandały ECCO czyli strzał w dziesiątkę!

Podróżując, dużo chodzimy. Dlatego najważniejszą rzeczą w naszych wyprawach jest dobre obuwie, w których nasze stopy nie ulegną otarciu. Ania miała już przygotowane sandały, więc Marcin też zapragnął mieć takie, które pasowałyby do jego dość wąskich stóp a jednocześnie, wyglądały estetycznie. Przymierzył wiele różnych, aż w końcu trafił na idealny dla siebie, model sportowych sandałów ECCO.
To był strzał w dziesiątkę! W praktyce okazało się, że są niezwykle wygodne a jednocześnie ładnie wykonane. Zarówno goła stopa czuje się w nich komfortowo jak i sportowe stopki dobrze z nimi współgrają, dając komfort termiczny nie wyglądając przy tym „obciachowo”. Buty zostały zamówione w sklepie wysyłkowym: www.footway.pl

Testowanie butów rozpoczęło się już podczas jazdy samochodem. Prowadzenia samochodu w nich okazało się być bardzo komfortowe. Potem, podczas zwiedzania ciekawych miejsc, sprawdzały się w zróżnicowanym terenie: Pobity Kamani, Wulkany błotne, wodospad przy Trasie Transfogarskiej, czy też klif nad Morzem Czarnym:

Idealnie dopasowały się do stopy podczas spacerów na trawie, twardych powierzchniach, chodnikach, asfalcie a także brukowanych uliczkach Braszowa (Brasov) położonego u stóp Karpat, na pograniczu trzech krain: Transylwanii, Wołoszczyzny i Mołdawii:
W sandałach ECCO doskonale czułem się na kempingu, oraz wśród koni a nawet we wpisanych na listę UNESCO Monastyrach – średniowiecznych cerkwiach klasztornych zlokalizowanych w rejonie Bukowina, w miejscowościach Arbore, Vatra Moldoviței, Voroneț, Mănăstirea Humorului, Pătrăuți oraz Suczawa.
Szczegóły dotyczące objazdowych wakacji, wkrótce ukażą się na blogu.

Specjalne i osobne podziękowania należą się niezwykle miłej pani z działu zajmującego się obsługą klientów za bardzo profesjonalne, szybkie i skuteczne załatwienie tego zamówienia. ♥ Dziękuję Maria ♥


Wpis przygotowany dzięki współpracy ze sklepem:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *