Receptananude.pl

Blog promuje różne formy spędzenia wolnego czasu, pokazując, że nawet jeśli ktoś nie posiada „miliona monet”, może wiele zobaczyć!

Ważne, aby wyjść z domu, bo w ruchu odpoczywa się najefektywniej. Tu na blogu oprócz wydarzeń znajdują się relacje ze spacerów z przewodnikiem, imprez sportowych, podróży oraz wpisy z miejsc, gdzie można smacznie zjeść.

Od 1 maja 2022 r. receptę na nudę serwuje Ania.

Od 01/2006 do 03/2022 receptę serwowali Ania i Marcin.

Annę już od dziecka otaczał sport i podróże, dlatego nadal jest ciekawa świata, ludzi i smaków. Udziela się jako wolontariuszka na sportowych imprezach, z tego tytułu została wyróżniona – kliknij!
Marcin ma anielską cierpliwość do ludzi, jest ogromnym fascynatem kuchni azjatyckiej, krwistych horrorów i biegania. Pasjonuje go bycie przewodnikiem wypraw.
Oboje uwielbiają czytanie książek, pływanie, narty, łyżwy, a gdy brak śniegu i lodu – jazdę na rowerze, hulajnodze.

Wcześniejsza nazwa bloga to blizniakowscy.pl ale od 1 stycznia 2017 r. funkcjonuje pod nazwą receptananude.pl

6 thoughts on “Receptananude.pl

  1. Dziękuję za wizytę u mnie. Przyznaję, że nie znałam wcześniej Waszej strony, cieszę się, że tu trafiłam 🙂 Pozdrawiam!

  2. Cieszę sie ,ze w tak wspanialy i madry sposob korzystacie z uciech zycia oraz podajecie gotową pigulkę tym co się nudzą…….. Pozdrawiam i sekunduje Waszym poczynaniom. Blizniaczka Alinka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.