O nas

Recepta na nudę to kulturalno – oświatowy blog. Receptę serwują Ania i Marcin, przedstawiając i promując różne formy spędzenia wolnego czasu, szczególnie ze wstępem wolnym. Jest bowiem bardzo dużo imprez, na które można pójść nawet nie mając (!) pieniędzy, ważne aby powiedzieć sobie chce mi się i wyjść z domu, a nie leżeć na kanapie bo w ruchu odpoczywa się najlepiej. Na blogu receptananude.pl oprócz wydarzeń znajdują się relacje ze spacerów z przewodnikiem, imprez sportowych, podróży oraz wpisy z miejsc gdzie można smacznie zjeść. Promujemy też jazdę na rowerach miejskich w każdym mieście, tak zwiedza się najprzyjemniej. Wcześniejsza nazwa bloga to blizniakowscy.pl ale od 1 stycznia 2017 r. funkcjonuje pod nazwą receptananude.pl

Annę już od dziecka otaczał sport i podróże, dlatego nadal jest ciekawa świata, ludzi i smaków. Udziela się jako wolontariuszka na sportowych imprezach, z tego tytułu została wyróżniona – kliknij!
Marcin ma anielską cierpliwość do ludzi, jest ogromnym fascynatem kuchni azjatyckiej, krwistych horrorów i biegania. Pasjonuje go bycie przewodnikiem wypraw.

Oboje uwielbiają czytanie książek, pływanie, narty, łyżwy, a gdy brak śniegu i lodu – jazdę na rowerze.

Jeśli napiszesz do nas na adres: receptaam@gmail.com,  na mesengera na FB, zawsze Ci odpowiemy.
Możesz również skorzystać z formularza poniżej:

* Pole wymagane

6 thoughts on “O nas

  1. Dziękuję za wizytę u mnie. Przyznaję, że nie znałam wcześniej Waszej strony, cieszę się, że tu trafiłam 🙂 Pozdrawiam!

  2. Cieszę sie ,ze w tak wspanialy i madry sposob korzystacie z uciech zycia oraz podajecie gotową pigulkę tym co się nudzą…….. Pozdrawiam i sekunduje Waszym poczynaniom. Blizniaczka Alinka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *