Receptananude.pl – o nas

Receptę na nudę serwują Ania i Marcin, którzy na co dzień pracują w biurach, a po pracy promują różne formy spędzenia wolnego czasu. Chcą pokazać, że nawet nie mając „miliona monet” można wiele zobaczyć ważne, aby wyjść z domu, bo w ruchu odpoczywa się najefektywniej.
Annę już od dziecka otaczał sport i podróże, dlatego nadal jest ciekawa świata, ludzi i smaków. Udziela się jako wolontariuszka na sportowych imprezach, z tego tytułu została wyróżniona – kliknij!
Marcin ma anielską cierpliwość do ludzi, jest ogromnym fascynatem kuchni azjatyckiej, krwistych horrorów i biegania. Pasjonuje go bycie przewodnikiem wypraw.
Oboje uwielbiają czytanie książek, pływanie, narty, łyżwy, a gdy brak śniegu i lodu – jazdę na rowerze, hulajnodze.

Tu na blogu oprócz wydarzeń znajdują się relacje ze spacerów z przewodnikiem, imprez sportowych, podróży oraz wpisy z miejsc gdzie można smacznie zjeść. Promujemy też jazdę na rowerach miejskich w każdym mieście, tak zwiedza się najprzyjemniej. Wcześniejsza nazwa bloga to blizniakowscy.pl ale od 1 stycznia 2017 r. funkcjonuje pod nazwą receptananude.pl

Jeśli napiszesz do nas na adres: receptaam@gmail.com,  na mesengera na FB, zawsze Ci odpowiemy.
Możesz również skorzystać z formularza poniżej:

6 thoughts on “Receptananude.pl – o nas

  1. Dziękuję za wizytę u mnie. Przyznaję, że nie znałam wcześniej Waszej strony, cieszę się, że tu trafiłam 🙂 Pozdrawiam!

  2. Cieszę sie ,ze w tak wspanialy i madry sposob korzystacie z uciech zycia oraz podajecie gotową pigulkę tym co się nudzą…….. Pozdrawiam i sekunduje Waszym poczynaniom. Blizniaczka Alinka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *