Śnieg – recepta na wszystko!

Śnieg to cudowna recepta na nudę. Pokrywa świat na biało, tworząc go jasnym, pogodnym i radosnym. Na ogół płatki śniegu nie mają więcej niż 1 cm i ponoć znalezienie dwóch identycznych płatków śniegu jest niemal niemożliwe. Poszczególne rodzaje śniegu różnią się od siebie m.in. gęstością i sypkością. O wiele większą wagę do rodzaju śniegu przywiązują amatorzy sportów zimowych, ponieważ od struktury kryształków zależy to, jakie są warunki na stokach.

Ursynów słynie z dwóch górek, Kopy Cwila i górki Kazurki. Na Kazurce usypana ziemia pochodzi w większości, z wykopów budowanej od lat 80. linii metra M1. Wzgórze wykorzystywane jest przez psiarzy, biegaczy, amatorów latania, rowerzystów. Kiedy Kazurkę pokrył śnieg, przyciągnęła ona do siebie miłośników saneczkarstwa, narciarzy, snowboardzistów.
Dzisiaj najwspanialsze obrazy stanowiły grupy przyjaciół, znajomych, a przede wszystkim rodzin z dziećmi. Dzięki sprzyjającej aurze, ludzie mogli uzewnętrznić swoje skrywane od dawna emocje np. radosne krzyki podczas zjazdu z górki, które znają jeszcze ze swojego dzieciństwa.
Dziękujemy za zgodę na publikację zdjęć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *