Veturilo zmiana na Nextbike

Warszawskie rowery miejskie działały pod szyldem Veturilo – kliknij! Po zimowej przerwie, 1 marca 2021 roku na stacjach rowerowych pojawiła się nazwa Nextbike. Każdy zarejestrowany w systemie użytkownik, dostał maila z koniecznością wybranie jednej z trzech opcji:
Zamknięcie dotychczasowego konta użytkownika przez wypełnienie formularza i kliknięcie opcji „Zwrot środków”.

Wybranie nowego konta dedykowanego specjalnie dla Warszawskiego Roweru Publicznego, wtedy umowę zawiera się bezpośrednio z m.st. Warszawa, a środki znajdujące się na obecnym koncie użytkownika są przenoszone na nowe.

Przeniesienie konta użytkownika do globalnego konta Nextbike Polska, które jest kompatybilne z 39 systemami Nextbike w Polsce (w tym Veturilo) oraz w 25 krajach na świecie! Ta opcja okazała się najlepszą receptą na nudę!

Dzięki przeniesieniu naszych kont do sieci Nextbike Polska, będziemy mogli skorzystać z rowerów miejskich nie tylko w Warszawie, ale w Grodzisku Mazowieckim, Komornikach, Koninie, Luboniu, Piasecznie, Poznaniu, Szamotułach, Tarnowie, Zielonej Górze, Białymstoku, Ciechanowie, Piotrkowie Trybunalskim, Płocku, Sosnowcu, Tychach, Katowicach, oraz Wrocławiu (gdzie działa Wrocławski Rower Miejski – Nextbike Polska).

Pomimo niepewności związanej z pandemią covid19, dane statystyczne dotyczące wypożyczeń pokazały, że rower miejski w poprzednim roku wypożyczany był bardzo często. Z uwagi na regularną dezynfekcję rowerów, użytkownicy czuli bezpiecznie.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.