Żoliborski Bieg Mikołajkowy

Żoliborski Bieg Mikołajkowy organizowany jest od 1995 roku, zapewnia ogromne przeżycia sportowe zarówno dzieciom i dorosłym! Trasa Żoliborskiego Biegu Mikołajkowego na dystansie 10 km, prowadzi wzdłuż nadwiślańskich terenów Klubu Sportowego Spójnia oraz po spacerowych ścieżkach pomiędzy mostami grota Roweckiego i Gdańskim. Start i meta znajdują się na Wybrzeżu Gdyńskim 2 w Warszawie.

7 grudnia 2019 r. 24. Żoliborski Bieg Mikołajkowy 2019
W ramach tej edycji imprezy zorganizowane zostały biegi dzieci na dystansach 250, 500, 750, 1000 metrów oraz bieg na 10 km. W biegu na dystansie 10 km mogły wystartować osoby, które ukończyły 14 lat. Każdy uczestnik biegu otrzymał numer startowy, okolicznościowy medal, czapkę mikołajową, gorące napoje i gorący posiłek. Organizator zapewnia ponadto opiekę medyczną podczas biegu w czasie objętym programem imprezy, oraz szatnie, depozyt rzeczy osobistych. W biegu na 10 km pierwsze trzy osoby w kategoriach kobiet i mężczyzn, oraz w kategoriach wiekowych (K i M 20, 30, 40, 50, 60) otrzymali statuetki. W biegach dzieci i młodzieży szkolnej pierwsze trzy osoby w kategoriach dziewcząt i chłopców otrzymają dyplomy. Posiłek przygotowała firma CaterMark. Recepta pomagała w organizacji biegu.

10 grudnia 2017 r.  Żoliborski Bieg Mikołajkowy
Miasteczko biegowe (biuro zawodów, szatnie, depozyt oraz scena do dekoracji) umiejscowione zostały w sali gimnastycznej KS Spójnia. Na liście startowej znalazło się 400 biegaczy dorosłych i prawie 200 dzieciaków zapisanych na dystanse od 250, 500, 750 oraz 1000 m. W pakiecie startowym znalazły się numery startowe z czipem do pomiaru czasu, czapki Mikołaja a po biegu, okolicznościowe medale. Gorący posiłek regeneracyjny przygotowała firma CaterMark (zupa grochowa w dwóch wersjach mięsna i wegetariańska) oraz gorącymi napojami. Szefem biegu jest Paweł Zach, z firmy ENTRE timing zajmującej się pomiarem czasu i organizacją masowych imprez sportowych. Recepta pomagała przy obsłudze biegu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.