Snack Bar w Ciechanowcu

Krótki przystanek w podróży miał miejsce 14 czerwca 2017 r. w barze w Ciechanowcu położonym przy stacji paliw na Kuczyńskiej 1b. Snack bar serwuje dania na dłuższe nasiadówki typu pizza ale też szybkie zapiekanki, kebaby, frytki i inne przekąski.
Zjedliśmy kebab na cienkim cieście i zapiekankę z pieczarkami i ze świeżymi warzywami. Dania były smaczne, estetycznie podane. Lokal jest nowy i czysty. Polecamy!

Ciechanowiec kojarzy nam się ze skansenem, w którym byliśmy dawno temu. Jest to Muzeum Rolnictwa, które powstało w 1962 r. z inicjatywy Towarzystwa Miłośników Ciechanowca. Patronat merytoryczny ma SGGW w Warszawie. Muzeum znajduje się w zespole pałacowo – parkowym z połowy XIX wieku. Jest to dawna posiadłość rodziny Starzeńskich, odbudowana ze zniszczeń wojennych w latach 1966 – 1969. Muzeum jest organizatorem wielu interesujących imprez o zasięgu ponad lokalnym, mających wieloletnie tradycje, są to m.in.: Niedziela Palmowa – Konkurs Palm Wielkanocnych (marzec/kwiecień), Jarmark Św. Wojciecha (kwiecień/maj), Odpust na św. Antoniego (czerwiec), Podlaskie Święto Chleba (sierpień), Wykopki pod Wiatrakiem – Jesień w polu i zagrodzie (wrzesień) oraz Ligawki – długi instrument muzyczny (grudzień).

Miejsce odwiedziliśmy podczas Czerwcówki Białowieskiej – kliknij!

6 thoughts on “Snack Bar w Ciechanowcu

    1. Snack jest oczywiście na Kuczyńskiej 1b w Ciechanowcu. Poprawiliśmy.

      Miejsce odwiedziliśmy jadąc do Hajnówki, stąd skrót myślowy „na trasie do Hajnówki”.
      Pozdrawiamy i dziękujemy za uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.