15 listopada 2014 r. Warsztaty fotograficzne z firmą Samsung Polska – organizacja FotoSpacery.pl

Fotowarsztaty z firmą Samsung Polska odbyły się w profesjonalnym „Studio Huśtawka” na Woli. Nasza grupa podzieliła się na fascynatów modelek i fascynatów jedzenia! Wśród uczestników znaleźli się m.in. autorzy blogów: Przemek Jimix Maliszewski Crust&DustFoto Kasia (Nie) puste kalorie Biegacz na diecie Granatowa fotografia Makar  akwiatkowski.pl  Kulinarne przygody Gatity, Szary Burek. Dzięki świetnym organizatorom z Fotospacery.pl mogliśmy znaleźć się wśród takich profesjonalistów.

1) Marcin fotografował aparatem NX30 z bardzo jasnym obiektywem (światło 1.4) o ogniskowej 85 mm. Atutem systemu NX jest dobrze dobrana paleta obiektywów. Każdy zaawansowany amator znajdzie w niej swoją ulubioną kombinację. Sam aparat obsługuje się wygodnie i bez zbytniego zastanawiania gdzie znaleźć potrzebną w danej chwili funkcję. Korpus pomimo, że nie jest duży, trzyma się bardzo wygodnie.

2) Ania natomiast robiła zdjęcia aparatem w kolorze seledynowym 🙂 czyli Samsungiem NX mini z matrycą o efektywnej ilości 20,5 Mpix. Niezbędnym wyposażeniem był statyw, gdyż bez niego zdjęcia wychodziły poruszone. Aparat ten idealnie nadaje się do wykorzystania podczas wszelkiego typu zajęć na świeżym powietrzu. Jest mały, kompaktowy, a po wyłączeniu obiektyw składa się płasko. Na warsztatach w połączeniu z pomysłami uroczej Kariny Sękowskiej, zrobił zadziwiająco dobre zdjęcia.
Niezmiernie przyjemnym akcentem warsztatów, była możliwość próbowania fotografowanych potraw stworzonych przez Absurd 228.

6 thoughts on “15 listopada 2014 r. Warsztaty fotograficzne z firmą Samsung Polska – organizacja FotoSpacery.pl

  1. Oj i ja nie mogę się doczekać kolejnej edycji! Bardzo fajna atmosfera, sporo cennych rad, a do tego możliwość testowania tylu modeli aparatów na tylu obiektach (ruszające się modelki to było wyzwanie 😉 ) i to wszystko w jednym miejscu…

    Aniu, Marcinie, pozdrawiam Was serdecznie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.