24 czerwca 2014 r. Książki z Merlin.pl odbierz w Małpka express

Dzisiaj przed sklepem Małpka express na ul. Mickiewicza 30 na Żoliborzu w Warszawie zorganizowano akcja promocyjna Merlin.pl w kolorze charakterystycznych dla tej wysyłkowej księgarni czyli pomarańczowym.  Akcja skierowana jest do wszystkich, którzy uwielbiają kupować książki w internecie, a szczególnie w sieci Merlin.pl.
Księgarnia połączyła swe siły z siecią sklepów Małpka express i zamówione książki w Merlinie można odbierać właśnie w tych sklepach.
W ramach tej promocji, żoliborski punkt odbioru zamówionych książek – częstował pomarańczową watą cukrową.

4 thoughts on “24 czerwca 2014 r. Książki z Merlin.pl odbierz w Małpka express

  1. Cześć, bardzo dziękujemy za zamieszczenie wpisu na temat naszej słodkiej akcji promocyjnej. Niezmiernie cieszy nas Wasz entuzjazm. Przygotowaliśmy dla Was małą niespodziankę 🙂 Prosimy o kontakt na priv, a następnie zapraszamy ponownie do Małpki, którą ostatnio odwiedziliście. Pozdrawiamy serdecznie. Jesteście super!

  2. Nieprawda, nie w każdej Małpce można odbierać przesyłki z Merlina. Mieszkam pod Poznaniem i mimo że taki sklep otwarto u mnie niedawno, nie można w nim odebrać zamówień (sprawdziłem). Wstyd, mieszkać kilkadziesiąt kilometrów od siedziby firmy i nie mieć punktu odbioru (małe miasta podobne do mojego takie jak Swarzędz czy Luboń już takie punkty mają).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.