4F Piątka Praska

Bieg 4F Piątka Praska na dystansie 5 kilometrów to impreza towarzyszący Półmaratonowi Praskiemu. Biegacze, którzy zmierzyli się z tym dystansem wystartowali z błoni PGE Narodowego gdzie znajdowało się również meta oraz miasteczko biegowe. Trasa biegu wiodła klimatycznymi fragmentami Pragi Północ.
Opłata Rejestracyjna była podzielona na 3 przedziały w zależności od kolejności zgłoszenia i otrzymanego numeru startowego. Od 101 do 1000 – 59 zł, od 1001 do 2500 – 69 zł, a za numery od 2501 do 3500 trzeba było zapłacić już 79 zł. W pakiecie startowym zawodnicy otrzymali worek na depozyt oznaczony numerem startowym, numer startowy wraz z czipem do pomiaru czasu, broszurę informacyjną oraz koszulkę techniczną marki 4F. 31 sierpnia 2019 roku zwycięzcą 4F Piątki Praskiej byli: wśród kobiet Katarzyna Kowalska (16:30), a wśród mężczyzn Łukasz Parszczyński (15:22).
Ponieważ przed każdym wysiłkiem fizycznym należy przeprowadzić rozgrzewkę, nie mogło zabraknąć tego elementu również tym razem. Dla wszystkich „pięciokilometrowców” rozgrzewkę poprowadził niezwykle energetyczny, naładowany pozytywnymi wibracjami Łukasz Grabowski z Core Fitness. Jego układ Zumby doskonale przygotował wszystkich chętnych zawodników do pokonania tego dystansu.
W tym wydarzeniu Receptananude.pl wystąpiła w rolach: kibica i uczestnika.

Półmaraton Praski 2017 – kliknij szczegóły!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.