Sylwester w Warszawie

Warszawski Sylwester 2018 był naszym zdaniem fantastyczny! Zorganizowany został przez Urząd Miasta, Stołeczną Estradę przy współpracy z telewizją TVN, na placu Bankowym w Warszawie. Lista artystów, którzy wystąpili podczas zabawy sylwestrowej była naprawdę imponująca.
Świetnym pomysłem na urozmaicenie koncertu, było wymieszanie kolejności występujących artystów na scenie. Dzięki czemu, niezależnie od godziny uczestniczenia w imprezie, można było zobaczyć swoich idoli. Przykładowo Ania Wyszkoni śpiewała ok. godziny 19  a potem wyszła na scenę dwa razy, po 21 i 22.

Pomimo, że w tym roku sylwestrowy koncert skupił się wokół dinozaurów polskiej sceny takich jak: Lady Pank (z Panasewiczem i Borysewiczem), Bajm (z wokalistką Beata Kozidrak), Izabelę Trojanowską – będąca w świetnej formie, to oprócz nich, na scenie wystąpili także bardzo znani artyści młodszego i najmłodszego pokolenia. Urocza Ania Wyszkoni, niezwykła SARSA, mieniące się na złoto, energetyczne Blue Café czy też wieloosobowy chór Sound’n’Grace (zespół wykonujący muzykę gospel, soul, R&B i funk). Z najmłodszego pokolenia polskiej sceny muzycznej, na scenie zobaczyliśmy piękną Anię Karwan (znaną z programów „Must Be the Music. Tylko muzyka”, „The Voice of Poland” i filmu „Barwy szczęścia”) oraz Sławka Uniatowskiego (wokalistę, kompozytora, autora tekstów i multiinstrumentaliste).

Resztę artystów występujących podczas tegorocznego Sylwestra, widzieliśmy jedynie w telewizji: Agnieszkę Chylińską, Małgorzata Ostrowską, Smolasty-ego, zespół IRA, Natalię Nykiel, Andrzeja Piasecznego i zespół Wilki, a przed samą północą Edytę Górniak.

Sylwestrową imprezę, z dużym luzem prowadzili znani prezenterzy TVN: Magda Mołek, Marcin Prokop, Filip Chajzer, Gabi Drzewiecka oraz Agustin Egurrola.

Zabawa na placu Bankowym rozpoczęła się o godzinie 19.00 i trwała do 1:00.  Oprócz koncertów, na terenie strefy sylwestrowej ustawiono pawilony telewizyjne, w których można było zrobić sobie profesjonalny makijaż, przebrać się i wystąpić w sylwestrowym filmiku.
Byłą też dzielna Ekipa Woda dla Warszawy, która częstowała wszystkich gości gorącą herbatą (z pomarańczami, cytryną, sokiem malinowym)  i pysznymi pierniczkami.

Impreza była wspaniale przygotowana. Jedyne czego nam zabrakło to fajerwerków, ponieważ multimedialny pokaz w najmniejszym stopniu, nie zdał egzaminu w tak ważnym dniu jakim jest przywitaniu NOWEGO 2019 ROKU!

Wpis z Sylwestra 2017 – kliknij!  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.