Łyżwy – Lodowisko w Konstancinie-Jeziornie

7.01.2017 r. Jest to nasza druga wizyta na lodowisku w Parku Zdrojowym w Konstancinie-Jeziornie. Sztucznie mrożona tafla została ogrodzona i oświetlona. Jazdę na łyżwach umila muzyka. Podobnie jak poprzednio na miejscu można skorzystać z wypożyczalni i ostrzalni łyżew. Lodowisko czynne jest w dni powszednie od 8.00 do 21.00, a w weekendy od 10.00 do 22.00. Koszt wstępu dla dorosłych 5 zł., a dla dzieci 3 zł.

 

FotorCreated
lodowisko w Konstancinie-Jeziornie

2 lutego 2015 r. W Parku Zdrojowym w Konstancinie-Jeziornie wybudowano sztuczne lodowisko. Tafla ma wymiary 20 x 30 metrów i znajduje się przy amfiteatrze.

Ślizgawka czynna jest codziennie do końca lutego, także w weekendy, w godz. 10.00 – 22.00. Dorośli za jednorazowy wstęp na lodowisko zapłacą 5 zł, a uczniowie i studenci (po okazaniu legitymacji) – 3 zł. Zorganizowane grupy szkolne mogą korzystać z obiektu w dni powszednie bezpłatnie do godziny 14.00. Na miejscu wypożyczymy też łyżwy (7 zł za godzinę), kask ochronny (3 zł) i naostrzymy swój sprzęt (10 zł). Są też „pingwinki”, czyli chodziki do nauki jazdy (9 zł za 30 min). Każdego dnia, jazdę umilać będzie nam taneczna muzyka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.