Sandały ECCO czyli strzał w dziesiątkę!

Podróżując, dużo chodzę. Dlatego najważniejszą rzeczą w moich wyprawach jest dobre obuwie, w których stopy nie ulegną otarciu. Ania miała już przygotowane sandały, więc ja również zapragnąłem mieć takie, które pasowałyby do moich dość wąskich stóp a jednocześnie, takie które wyglądałyby estetycznie. Przymierzyłem wiele różnych par, aż w końcu trafiłem na idealny dla siebie, sportowy model sandałów ECCO.
To był strzał w dziesiątkę! W praktyce okazało się, że są to niezwykle wygodne a jednocześnie ładnie wykonane buty. Zarówno goła stopa czuje się w nich komfortowo jak i sportowe stopki dobrze z nimi współgrają, dając komfort termiczny nie wyglądając przy tym „obciachowo”. Buty zostały zamówione w sklepie wysyłkowym: www.footway.pl

Testowanie butów rozpoczęło się już podczas jazdy samochodem. Prowadzenia samochodu w nich okazało się być bardzo komfortowe. Potem, podczas zwiedzania ciekawych miejsc, sprawdzały się w zróżnicowanym terenie: Pobity Kamani, Wulkany błotne, wodospad przy Trasie Transfogarskiej, czy też klif nad Morzem Czarnym:

Idealnie dopasowały się do stopy podczas spacerów na trawie, twardych powierzchniach, chodnikach, asfalcie a także brukowanych uliczkach Braszowa (Brasov) położonego u stóp Karpat, na pograniczu trzech krain: Transylwanii, Wołoszczyzny i Mołdawii:

W sandałach ECCO doskonale czułem się na kempingu, oraz wśród koni a nawet we wpisanych na listę UNESCO Monastyrach – średniowiecznych cerkwiach klasztornych zlokalizowanych w rejonie Bukowina, w miejscowościach Arbore, Vatra Moldoviței, Voroneț, Mănăstirea Humorului, Pătrăuți oraz Suczawa.

Szczegóły dotyczące objazdowych wakacji, wkrótce ukażą się na blogu.

Specjalne i osobne podziękowania należą się niezwykle miłej pani z działu zajmującego się obsługą klientów za bardzo profesjonalne, szybkie i skuteczne załatwienie tego zamówienia. ♥ Dziękuję Maria ♥

Wpis przygotowany dzięki współpracy ze sklepem:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.