10 października 2014 r. Teatr Akt Spektakl plenerowy „Poza czasem” na UW na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.

Premiera spektaklu plenerowego „Poza czasem” odbyła się na Małym Dziedzińcu Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie. Ciepły wieczór zgromadził całkiem dużą ilość widzów. W tym muzyczno-tanecznym przedstawieniu, połączono teatr ruchu, pantomimę, taniec i elementów cyrku, które w połączeniu z muzyką zagraną przez dwóch DJ-ów, stanowiło niezmiernie ciekawe i wielowymiarowe widowisko.
Spektakl w formie podróży, miał za zadanie pokazać przemiany zachodzące w czasie i przestrzeni. Przedstawienie opowiadało o nas, o naszym życiu które toczy się w ciągłym biegu. Zdecydowanie powinniśmy znaleźć chwilę, aby zatrzymać się i dostrzec drugiego człowieka obok nas.
Przedstawienie wyreżyserowała Agnieszka Musiałowicz, scenografię przygotował Tomasz Musiałowicz, a Hektor Werios stworzył genialne kostiumy! Muzykę na żywo zagrali Grzegorz Szyma (DJ-em – DJ Hiro Szyma) i Dominik Strycharski. 
Gibkością swą zachwycali nas aktorzy Teatru Akt w składzie: Marta Suzin, Karolina Banaszek, Agnieszka Musiałowicz, Marek Kowalski, Tomasz Musiałowicz, Janusz Porębski, Krzysztof Skarżyński, Julian Waglewski. Całość fantastyczna!
Zdjęcia średniej jakości, ale są 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *