O MNIE

Mam na imię Anna. Receptananude.pl to mój blog, na którym promuję różne formy spędzenia wolnego czasu. Oprócz wydarzeń opisuję wyjazdy, aktywności sportowe, relacje ze spacerów z przewodnikiem, wyjścia na koncerty oraz jedzenie, które spróbowałam w różnych miejscach na świecie.

Od jakiegoś czasu chodzę po górach i na Żyletę – kliknij!
Wyznaję zasadę, że nie trzeba posiadać „miliony monet” aby życie było ciekawe. Trzeba żyć i ruszać się, gdyż w działaniu odpoczywa się najefektywniej.

Od wielu lat udzielam się jako wolontariuszka Foodsharing Warszawa. Idea foodsharingu jest wyrazem niezgody na to jak w obecnym świecie marnowane są ogromne ilości pożywienia, polega na nieodpłatnym dzieleniu się jedzeniem z innymi, zamiast wyrzucania go do kosza kliknij

Nie ma drugich szans, są tylko inne. Jakąkolwiek podejmiesz decyzję, życie zawsze będzie inne niż wtedy, gdybyś podjął inną” Simon Beckett

Uwielbiam gotować! Miłością do kuchni zaraziła mnie moja Mama, która gotowała wspaniale, gdyż w czasach PRL czerpała inspiracje kulinarne z naszych podróży zagranicznych.

Pierwsze merytoryczne uwagi na temat organizacji pracy w kuchni, sposobu przyrządzania potraw przekazała mi Pani Hanna Bielecka na ZPT (zajęciach praktyczno – technicznych), a było to w czasach kiedy chodziłam do podstawowej szkoły sportowej działającej przy klubie WARSZAWIANKA.

10 thoughts on “O MNIE

  1. Dziękuję za wizytę u mnie. Przyznaję, że nie znałam wcześniej Waszej strony, cieszę się, że tu trafiłam 🙂 Pozdrawiam!

  2. Cieszę sie ,ze w tak wspaniały i mądry sposób korzystacie z uciech życie oraz podajcie gotową pigułkę tym co się nudzą……..
    Pozdrawiam i sekunduje Waszym poczynaniom. Blizniaczka Alinka

  3. Śledzę bloga od kilku lat i korzystam z różnych rad dotyczących podróżowania. Polecam Bardzo!!! Czytajcie,, znajdziesz typy nie tylko na podróż, ale fajne wydarzenia i kulinarne polecenia!

  4. Anna to stan umysłu. Jego kręgosłupem jest energia, moc i mądrość. Zaś płynem rdzeniowo mózgowym podróże. Znajdując ujście tej mocy na tym blogu pozostaje się zachwycić i czerpać. Podczytuję ale zdecydowanie wolę pobyć w czasie tych szaleństw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.