13 kwietnia 2016 r. Spotkanie z Pauliną Mikułą

Spotkanie z uroczą Pauliną Mikułą, założycielką kanału Mówiąc inaczej odbyło się w Księgarni Matras na Solidarności 113 w Warszawie. Paulina to absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim, jej kanał „Mówiąc Inaczej” cieszy się olbrzymim zainteresowaniem, subskrybowany jest przez prawie 200 tysięcy osób! Okazją do spotkania było wydanie książki pt. „Mówiąc inaczej” przez Wydawnictwo Znak.
Czytamy: „Nie idź po najmniejszej linii oporu i weź tą książkę na tapetę – bynajmniej, nie pożałujesz! Jeśli w powyższym zdaniu nie znalazłeś co najmniej trzech błędów, ta książka jest dla Ciebie! Paulina rozwiewa wątpliwości językowe i pokazuje, że nauka poprawnej polszczyzny może być doskonałą rozrywką! W książce opartej na formacie internetowego vloga znajdziesz jeszcze więcej nowych, zabawnych i prostych sposobów na zapamiętanie zasad poprawnej polszczyzny”
Rolę gospodarza pełniła Arlena Witt, twórczyni kanału Po Cudzemu  na YouTube. Opowiada na nim o ciekawostkach i zawiłościach języka angielskiego.
Byliśmy pod wrażeniem rozmowy dwóch Pań. Swoim magnetycznym zachowaniem przyciągnęły pokaźny tłum młodszych i starszych fanów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *