14 czerwca 2014 r. Premiera „Grease – Włosy na błysk” w Teatrze Palladium w Warszawie

admin-ajaxPrzedstawienie „Grease – Włosy na błysk” odbyło się w Teatrze Palladium w Warszawie. Była to premiera V Jubileuszowego Sezonu Śródmiejskiego Teatru Muzycznego działającego we współpracy z Projektem Proscenium ze specjalnym udziałem Beaty Kawki w roli Miss Lynch, ponieważ spektakl powstał pod artystycznym patronatem Film Factory Studio Beaty Kawki. Inscenizacja i reżyseria Antoniusz Dietzius z choreografią  Anny Gwarek.

Przedstawienie powstało na podstwie filmu „Grease – musical z 1972 roku autorstwa Jima Jacobsa oraz Warrena Caseya. Na podstawie tego musicalu powstał w 1978 roku głośny film w reżyserii Randala Kleisera o tym samym tytule. Historia dziewczyny, Sandy, która przyjeżdża z rodzinnej Australii do Stanów Zjednoczonych, by być świadkiem przemian kulturowych. Okazuje się, że do jej nowej szkoły uczęszcza Danny,wakacyjna miłość. Chłopak jednak nie jest ideałem, za jakiego miała go Sandy.

Fantastyczna i zaangażowana grupa młodych ludzi, którzy nie są profesjonalnymi aktorami, umiejętnie wciągnęła nas w świat zbudowany na scenie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.