30 stycznia 2016 r. Bar azjatycki Asian Lan Anh w Warszawie

Od 2016 roku nastąpiła zmiana! Bar Asian Lan Anh posiada tylko dwie siedziby na ul. Chłodnej 39 i ul. Marynarskiej 21 lok. 2 w Warszawie!  
30 stycznia 2015 r. Bar azjatycki Asian Lan Anh mieści się w kilku miejscach Warszawy. Byliśmy w nim wcześniej i bardzo nam smakowało, dlatego dzisiaj ponownie wybraliśmy się w to miejsce. Zamówiliśmy Rybę Hong Kong w sosie z warzywami i grzybami schitake, kurczaka z grzybami mung oraz dwa dania tajskie bardzo ostry kurczak z zielonym curry oraz Pad Thai z makaronem, warzywami, orzeszkami i cytryną. Do trzech dań (za wyjątkiem Pad Thai) podany został estetycznie uformowany ryż i smaczna surówka. Do dyspozycji klientów, w dzbankach znajdują się  łagodne i ostre sosy (najlepsze w Warszawie!) ostra pasta a także czosnek w zalewie octowej.

W Asian Lan Anh zamówienia przyjmuje i zawsze doradza polska obsługa, jest czysto, przestrzennie, znajduje się też łazienka dla klientów, miejsce to jest przyjazne dla rodzin z dziećmi. Warto skorzystać.

 

16 stycznia 2014 r. Bar azjatycki Asian Lan Anh  mieści się w pawilonie na ul. Powstańców Śląskich 124 i graniczy ze sklepem, w którym można kupić przyprawy i pałeczki.
Zamówiliśmy na obiad:
-kurczaka w sosie curry przygotowano z sosem o wyrazistym smaku i warzywami zrobione al dente,
-rybę Hong Kong czyli panierowany mintaj zrobiony na chrupiąco z warzywami i z grzybami shitake oraz koperkiem.
Ryba mintaj w tym miejscu smakuje wyśmienicie, ale nietypowo jak na to danie pycha. Do wszystkich dań podawany jest świetny sypki ryż  i chrupiąca surówka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.