Michalina Wisłocka – Spotkanie z autorem Konradem Szołajskim

Okazją do spotkania z Konradem Szołajskim było wydanie książki beletryzowanej biografii pt. „Wisłocka, czyli jako to sztuką kochania było”.

Spotkanie rozpoczęto fragmentami filmu o Michalinie Wisłockiej, nakręconego przez Konrada Szałajskiego kliknij!, a później autor opowiadał o powstawaniu „SZTUKI KOCHANIA” Michaliny Wisłockiej, która stała się wydarzeniem społecznym i wydawniczym. Kobiety i mężczyźni otrzymali swego rodzaju podręcznik, który uczył, jak osiągać satysfakcję ze współżycia, a nawet czerpać z niego radość. Oficjalnie wydawcy otrzymali zgodę na druk, pod warunkiem jednak, że rzeczywisty nakład 100 tys. egzemplarzy zostanie ukryty. W stopce miała być podana informacja jedynie o 10 tys. Drugim warunkiem było umieszczenie na okładce narysowanej pary małżeńskiej. Ilustratorką książki była Krystyna Bratkowska.
Konrad Szołajski to polski reżyser i scenarzysta. Jest autorem wielu filmów fabularnych i dokumentalnych. Jego ojciec to znany polski lektor filmowy i telewizyjny – Lucjan Szołajski.
Spotkanie z Konradem Szołajskim prowadził Marcin Michrowski.

21 kwietnia 2017 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.