Dorota Zawadzka – spotkanie

Okazją do niego była premiera jej najnowszej książki „Dziecko swoje prawa ma”, która w ciekawy sposób porusza ważne kwestie PRAW DZIECKA. Dlatego nieprzypadkowo w spotkaniu uczestniczył Rzecznik Praw Dziecka p. Marek Michalak.

Samo spotkanie, pomimo wagi tematu, prowadzone było w bardzo luźnej atmosferze. Czasami czuliśmy się jak na stend-upie. Dorota Zawadzka z zawodu jest pedagogiem i psychologiem rozwojowym, społecznym doradcą Rzecznika Praw Dziecka, przedstawicielem RP przy PEGI Council, współpracuje z wieloma organizacjami pozarządowymi. Prowadzi warsztaty i szkolenia w całej Polsce dla rodziców i nauczycieli. Jest także autorką wielu książek dla dzieci i rodziców. Dorota Zawadzka zyskała w Polsce popularność jako Super Niania, prowadząc w latach 2006–2008 na antenie telewizji TVN program pod tytułem „Superniania”. Polacy oglądali go z wypiekami na twarzy zastanawiając się czy prowadząca ten program, posadzi dziecko na tzw. „karnym jeżyku”, czy w inny sposób zapanuje nad emocjami nadpobudliwego dziecka.

Spotkanie autorskie z Dorotą Zawadzką odbyło się w ramach cyklicznych spotkań literackich organizowanych w NABO Cafe na Sadybie w Warszawie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.