Sri Lanca – spotkanie Klubotece Dojrzałego Człowieka

Spotkanie o Sri Lance czyli dawnym Ceylonie. prowadziła urocza młoda podróżniczka Anna Sobolewska, która w podróż po Sri Lance udała się z grupą swoich przyjaciół.

Pragnę zobaczyć: zielone, górskie pola herbaty Cejlon, Park Narodowym Yala, Świątynię Zęba Buddy w Kandy oraz inne, niezwykle bogato ozdobione świątynie buddyjskie, pooglądać na żywo wielkie słonie, groźne warany i śmieszne małpy,. Ponadto chcielibyśmy poleżeć na plaży ozdobionej palmami, zobaczyć rybaków na wybrzeżu, a na koniec kupić orientalne przyprawy i spróbować miejscowej kuchni, a w szczególności „rice and curry” – najostrzejszej potrawy świata.

Spotkanie odbyło się 25 września 2014 r. w Fundacji Kluboteka Dojrzałego Człowieka w Warszawie. Kluboteka to miejsce spotkań stworzone przez dwie urocze kobiety – Panią Magdę Dąbrowską i Panią Irenę Karpowicz, dzięki którym odbywają się tu warsztaty, zajęcia, prelekcje, wykłady, a także można w tym miejscu posiedzieć ze znajomymi przy filiżance herbaty. Celem stworzenia fundacji było wniesienie odrobiny radości w codzienne życie ludzi po 50-tce ale mamy wrażenie, że ich pasja wniosła całe morze tej radości!

Kluboteka Dojrzałego Człowieka mieści się na ul. Lanciego 13 lokal użytkowy nr 9 na Ursynowie w Warszawie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.