Sri Lanca – spotkanie Klubotece Dojrzałego Człowieka

Okazją do odwiedzenia tego miejsca była prelekcja o Sri Lance czyli dawnym Ceylonie. Spotkanie prowadziła urocza młoda podróżniczka Anna Sobolewska, która w podróż po Sri Lance udała się z grupą swoich przyjaciół.

Opowieść ta spowodowała, że mamy w planach zobaczyć: zielone, górskie pola herbaty Cejlon, Park Narodowym Yala, Świątynię Zęba Buddy w Kandy oraz inne, niezwykle bogato ozdobione świątynie buddyjskie, pooglądać na żywo wielkie słonie, groźne warany i śmieszne małpy,. Ponadto chcielibyśmy poleżeć na plaży ozdobionej palmami, zobaczyć rybaków na wybrzeżu, a na koniec kupić orientalne przyprawy i spróbować miejscowej kuchni, a w szczególności „rice and curry” – najostrzejszej potrawy świata.
Kluboteka to miejsce spotkań stworzone przez dwie urocze kobiety – Panią Magdę Dąbrowską i Panią Irenę Karpowicz, dzięki którym odbywają się tu warsztaty, zajęcia, prelekcje, wykłady, a także można w tym miejscu posiedzieć ze znajomymi przy filiżance herbaty.

Jak przeczytaliśmy na stronie, celem stworzenia fundacji było wniesienie odrobiny radości w codzienne życie ludzi po 50-tce ale mamy wrażenie, że ich pasja wniosła całe morze tej radości!

25 września 2014 r. Sri Lanca – spotkanie w Fundacji Kluboteka Dojrzałego Człowieka w Warszawie.

W jednym z pomieszczeń odkryliśmy fotografie artystyczne Niny Wolf „WAKACYJNE IMPRESJE”, której wernisaż miał miejsce 4 września 2014 r.

Fundacja Kluboteka Dojrzałego Człowieka mieści się na ul. Lanciego 13 lokal użytkowy nr 9 niedaleko zrewitalizowanego park przy Lasku Brzozowym na Ursynowie w Warszawie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.