Spotkanie z Olgą Bończyk

W ramach tego spotkania Artystka opowiadała o sobie a na koniec wykonała mini recital, prezentując kilka piosenek ze swojej najnowszej płyty pt. „Listy z daleka”. Pani Olga Bończyk zachwyciła nas pięknym głosem i delikatną osobowością.


Olga Bończyk to polska aktorka teatralna, filmowa i wokalistka. Związana jest m.in. z teatrami: Piosenki we Wrocławiu; Rampa, „Roma”, Kamienica, Projekt Teatr Warszawa, teatrem impresaryjnym Ale! Teatr i teatrem „Capitol” w Warszawie. Znana z serialu Na dobre i na złe, gdzie przez 9 lat wcielała się w rolę anestezjologa na Oddziale Ratownictwa Medycznego. Przez wiele lat koncertowała z zespołem Spirituals Singers Band. Jest ambasadorką akcji profilaktyki raka piersi „Zdrowy Nawyk-Zdrowe Piersi”. Była twarzą marki Art Deco. Jest ambasadorką marki RevitaLash. Jako matka chrzestna, dokonała odsłonięcia pomnika kota niezależnego Cyryla na warszawskim Gocławiu.
Prywatnie przez 7 lat była żoną aktora Jacka Bończyka. Przez 2 lata – Tomasza Gorazdowskiego, dziennikarza radiowej Trójki. Zna język migowy (oboje jej rodzice byli niesłyszący). Jej o cztery lata starszy brat, Mirosław Bocek, jest koncertmistrzem (II skrzypce) w orkiestrze Agnieszki Duczmal.

Spotkanie z Olgą Bończyk odbyło się w wypożyczalni książek Ursynoteka na Zielonym Ursynowie na ul. 6 Sierpnia 23 w Warszawie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.