Menu Zamknij

28 grudnia 2016 r. Koncert Ani Wyszkoni z zespołem w Warszawie

Koncert Ani Wyszkoni z zespołem wysłuchaliśmy z ogromną przyjemnością w kościele pw. Wniebowstąpienia Pańskiego na Ursynowie w Warszawie.
Artystka zaśpiewała polskie kolędy i pastorałki zwarte na płycie Kolędy wielkie, a także kilka znanych utworów z jej autorskiego repertuaru m.in. „Wiem, że jesteś tam” – posłuchaj, „W całość ułożysz mnie”-posłuchaj, „Biegnij przed siebie” – posłuchaj. Na koniec Ania Wyszkoni zaśpiewała słynną piosenkę Last Christmas aby uczcić George Michaela zmarłego w dniu 25 grudnia 2016 r.
W skład zespołu wchodzą:
Ania Wyszkoni – wokal,
Marek Raduli – gitary,
Daniel Grupa – instrumenty klawiszowe,
Łukasz Malinowski – gitary,
Krzysztof Pacan – bas,
Krzysztof „Flipper” Krupa – perkusja.
Bardzo ważną rolę odgrywa  kipa techniczna:
Grzegorz „Jolo” Barszczewski – realizacja światła, szef wszystkich szefów.
Wojciech Cichocki – akustyk,
Tomasz Łysiak – monitorowiec, obsługa sceny,
Marcin Białek – obsługa sceny i ekranu LED,
Ania Wyszkoni to polska piosenkarka wykonująca muzykę z pogranicza popu i rocka, kompozytorka i autorka tekstów. W 1996 roku rozpoczęła swą karierę wokalną w zespole Łzy.
Jednak jej kariera medialna rozpoczęła się od wygranej w programie szansa na sukces. Słuchacze poznali jej możliwości wokalne dzięki utworom m.in„Agnieszka już dawno…” czy „Narcyz się nazywam”, „Oczy szeroko zamknięte”, „Julia, tak na imię mam”. W tym roku Ania Wyszkoni obchodzi 20-lecie pracy artystycznej, a prywatnie jest mamą 4-letniej Poli oraz 12-letniego Tobiasza.
Ten przepiękny, pełen świątecznej magii  i perfekcyjnie dopracowany w szczegółach (!) występ Ani Wyszkoni, zakończył tegoroczny cykl Koncertów Bożonarodzeniowych na Ursynowie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *