Zygmunt Chajzer i Filip Chajzer – spotkanie

Okazją do spotkania było wydanie przez Prószyński Media książki „Chajzerów dwóch”.

Ojciec i syn – znani i lubiani dziennikarze, wystąpili w roli autorów wspólnej książki. Książka jest o tym, jak dobrze mieć wspaniałą rodzinę, a przede wszystkim rodziców. Bo właśnie oni kształtują nas, jacy będziemy w przyszłości. Wpływają na nasz charakter, upodobania, gust a nawet to w jakim środowisku się obracamy.

Zygmunt Chajzer to polski dziennikarz oraz prezenter radiowy i telewizyjny. Przez wiele lat związany z Radiową Jedynką: był gospodarzem audycji: Sygnały dnia, Lato z Radiem, Cztery pory roku. Współpracował również z Radiem Złote Przeboje. Od 2015 roku można go usłyszeć w Radiu Pogoda. W telewizji prowadził Dziennik Telewizyjny a później Wiadomości w TVP1. Był gospodarzem teleturniejów i programów rozrywkowych: Teletombola (TVP), Idź na całość (1997 -2000), Na zawsze razem (2005), Grasz czy nie grasz (2005 -2007), Gwiezdny Cyrk (2008) (wraz z Agnieszką Popielewicz), Moment prawdy (2009-2010) (Polsat), TeleGra (2000-2001), Chwila prawdy (2002-2004) i Ananasy z mojej klasy (2001-2002) (TVN).
Filip Chajzer to polski prezenter radiowy i telewizyjnyPracę dziennikarza zaczynał, pisząc dla „Super Expressu”, „Życia Warszawy” i „Newsweeka”. Pracę w telewizji zaczął w 2011 roku. Związany jest z  telewizją TVN.
Gospodynią dzisiejszego spotkania była Justyna Dżbik-Kluge – dziennikarka radia ZET, której udało się poprowadzić rozmowę na wesoło ale fachowo, ujarzmiając jednocześnie te dwa wulkany energii – tatę i syna. Na koniec Panowie powiedzieli, że książkę dedykują żonie i mamie – Dorocie Chajzer, która wraz z córką (czyli siostrą Filipa) była obecna na spotkaniu.

Spotkanie 9 maja 2017 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.