Okno życia – kebab przy Świętokrzyskiej

Image00001

Kebab Alibaba oraz Kebab Diana zwane przez imprezowiczów „oknem życia”.

Alibaba oraz Kebab Diana znajdują się na ul Marszałkowskiej 138, obok Teatru Kwadrat w Warszawie. Od wielu lat konkurują ze sobą, ciesząc się ogromną popularnością nie tylko wśród Warszawiaków, ale i turystów. Dużą zasługą jest atrakcyjna lokalizacja w centrum Warszawy przy stacji metro Świętokrzyska.
Potrawy przygotowywane są w pomieszczeniach, a wydawane przez okno zwane „oknem życia na Świętokrzyskiej”, które ratuje niejedno wygłodniałe ludzkie życie w trakcie lub po imprezie! Obecnie dorobione zostały miejsca do siedzenia. Próbowaliśmy różne:
-kebab mięso z kurczaka,
-falafel kotlety z cieciorki,
-kebab mięso z kurczaka i barana. Wszystko owinięte w cienkie ciasto – pitę, z surówką i sosami mieszanymi)!

3 thoughts on “Okno życia – kebab przy Świętokrzyskiej

 1. Co za bzdura!

  Tam już nikt tego kebaba nie je. Ostatni raz jadłem go chyba w 2006-2007 i już wtedy był znacznie gorszy niż w czasach swojej świetności.
  Później pojawiła się Sahara i tam się chodziło. Saharę zburzyli, to chodziło się do budy przy wejściu do metra świętokrzyska, później pojawiły się Kebab Kingi i Amrity… i one teraz też już się skończyły. Teraz chodzi się na Burgery, ale i to się kończy.
  Warszawiacy kebabów już nie jedzą. Ja teraz chodzę po małych barach przyzakładowych, bufetach pracowniczych i uczelnianych.

  W życiu bym nie zaryzykował życia jedząc w kebabach ze zdjęcia. Od dziesięciu lat trują tam ludzi, śmierdzi a jedzenie jest nieciekawe….

  1. Pochodzimy z Warszawy i jadamy w punktach z kebabami (zarówno kebab jak i falafel), nam smakują.
   Oczywiście każdy ma inny smak i inny gust. Są punkty z kebabami, które smakują wyśmienicie i śmiało możemy polecić nadal, czyli w 2015 r.
   Dziękujemy jednak za cenną uwagę, oczywiście ją publikujemy, aby inni mogli poznać Pana zdanie.
   Zachęcamy do komentowania innych kebabów.
   pozdrawiamy
   Receptananude.pl

 2. nie polecam kebaby mają popsute mięso z kurczaka grozi poważnym zatruciem trzeba to zgłosić do sanepidu !!!!!!!!!!!!!!!!! mieliśmy wyrzucić kebaby do kosza ale po komentarzach trzeba je zbadać bo nie wiadomo co grozi po zjedzeniu !!!!!!!!!!!!!! ja zjadłam mały kawałek ale mąż 3/4 kebaba i co teraz ? Jesteśmy poważnie zaniepokojeni dlaczego to jedzenie jest tak śmierdzące przydałoby się żeby ten kto to robi i sprzedaje sam zjadł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co robi SANEPID!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.