Sylwester 2017 i przywitanie Nowego Roku 2018 w Warszawie

W tym roku noc sylwestrową spędziliśmy na miejskiej zabawie na pl. Bankowym w centrum Warszawy. Impreza zgromadziła na pl. Bankowym naprawdę dużą ilość ludzi, a dodatkowo była transmitowana na antenie TVN. Wśród zespołów i artystów którzy bawili się wraz z publicznością w centrum Warszawy znaleźli się: Bajm, Kayah, Agnieszka Chylińska, Bracia, Ira, Blue Cafe, Pectus, Grzegorz Hyży, Perfect, Mateusz Ziółko, Future Folk.

Na scenie wystąpili ponadto Kombii, Kasi Kowalskiej, Eweliny Lisowskiej, Soun’N’Grace oraz Cleo, jednak nie udało nam się ich zobaczyć.
Zapowiedzi gwiazd prowadzone były przez Agnieszkę Woźniak-Starak, Patrycję Kazadi, Gabi Drzewiecką, Marcina Prokopa, Oliviera Janiaka, a także Filipa Chajzera. Choreografię sylwestrowego show przygotowali tancerze z grupy VOLT po kierownictwem Agustina Egurroli. Słabym punktem imprezy był brak ciągu komunikacyjnego pomiędzy bramkami od strony al. Solidarności do ul. Marszałkowskiej. Wszystko się korkowało przy ul. Senatorskiej.
Plusów było jednak dużo więcej: nowoczesna, piękna, kolorowa scena, dobre nagłośnienie, dodatkowy telebim umożliwiający zobaczenie tego co dzieje się na scenie oraz różne dodatkowe atrakcje przygotowane przez Urząd Miasta oraz Innogy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *