Sylwester 2017 w Warszawie

SYLWESTER 2017 spędziliśmy na miejskiej zabawie na placu Bankowym w centrum Warszawy. Dobrej zabawie sprzyjała nowoczesna, dobrze nagłośniona kolorowa scena, która była niewiarygodnie pięknie oświetlona! Dla tych, którzy się nie dostali bezpośrednio pod scenę, kawałek dalej ustawiono telebim, umożliwiający zobaczenie tego co dzieje się na scenie. To był strzał w dziesiątkę!

Wśród zespołów i artystów, którzy bawili się wraz z publicznością znaleźli się: Bajm, Kayah, Agnieszka Chylińska, Bracia, IRA, Blue Cafe, Pectus, Grzegorz Hyży, Perfect, Mateusz Ziółko, Future Folk.
Na scenie wystąpiły też takie sławy jak Kombii, Kasia Kowalska, Ewelina Lisowska, Soun’N’Grace oraz Cleo, jednak nie udało nam się ich zobaczyć na żywo a jedynie w telewizji TVN, która całość transmitowała.

Sylwestrową imprezę prowadzili prezenterzy TVN: Agnieszka Woźniak – Starak, Patrycja Kazadi, Gabi Drzewiecka, Marcin Prokop, Olivier Janiak a także Filipa Chajzer. Choreografię sylwestrowego show przygotowali tancerze z grupy VOLT po kierownictwem Agustina Egurroli.

Poza sceną w strefie sylwestrowej znajdowały się pawilony z atrakcjami przygotowywani przez organizatorów i sponsorów tj. Urząd Miasta oraz Innogy. Można było napić się ciepłej herbaty albo kawy, wyjść na mini taras widokowy lub też nagrać filmik z emocjami sylwestrowymi.
Jednym słabym punktem imprezy był brak pieszego ciągu komunikacyjnego. Dodatkowo w okolicy ul. Senatorskie tworzył się zator, uniemożliwiający wydostanie się ze strefy imprezy, do przejścia w kierunku stacji Metro Świętokrzyska. Za rok liczymy, na poprawkę organizacyjną.
Poza tym incydentem, Sylwester 2017 i przywitanie Nowego 2018 roku zaliczamy do bardzo udanych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.