Koncert Natalii Kukulskiej

Na koncercie Natalii Kukulskiej usłyszeliśmy znane polskie kolędy i słynne piosenki bożonarodzeniowe w niezwykłych aranżacjach na chór, orkiestrę.
Obok Natalii Kukulskiej wystąpili Orkiestra Kameralna Filharmonii Narodowa z Warszawy pod kierownictwem artystycznym Jana Lewtaka, a także chór Akademicki Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie pod kierownictwem artystycznym Urszuli Bobryk.

Marek Stefankiewicz, który grał na fortepianie, a także objął kierownictwo muzyczne i przygotował aranżacje. Jest również polskim instrumentalistą klawiszowym, zasilającym szeregi muzyków Budki Suflera, grając głównie na organach Hammonda.


Gwiazda koncertu – Natalia Kukulska – to polska piosenkarka, autorka tekstów i producent muzyczny. Zadebiutowała na polskiej scenie muzycznej jako mała dziewczynka piosenką „Puszek-okruszek”, która cieszyła się w tamtych czasach (ponad 30 lat temu) ogromną popularnością. Od tamtej pory piosenkarka wydała pięć albumów studyjnych. Prywatnie jest córką piosenkarki śp. Anny Jantar i kompozytora śp. Jarosława Kukulskiego. Jest mamą trójki dzieci.

27 grudnia 2017 r. Koncert

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.