27 grudnia 2017 r. Koncert Natalii Kukulskiej

Koncert Natalii Kukulskiej odbył się w kościele pw. św. Tomasza Apostoła przy ul. Dereniowej 12 na Ursynowie w Warszawie. Zgromadzeni w kościele usłyszeli znane polskie kolędy i słynne piosenki bożonarodzeniowe w niezwykłych aranżacjach na chór, orkiestrę i piękny wokal Natalii.
Wśród artystów, oprócz Natalii Kukulskiej, wystąpiła Orkiestra Kameralna Filharmonii Narodowa z Warszawy pod kierownictwem artystycznym Jana Lewtaka, a także chór Akademicki Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie pod kierownictwem artystycznym Urszuli Bobryk. Marek Stefankiewicz, który grał na fortepianie, a także objął kierownictwo muzyczne i przygotował aranżacje. Jest również polskim instrumentalistą klawiszowym, zasilającym szeregi muzyków Budki Suflera, grając głównie na organach Hammonda.
Gwiazda koncertu – Natalia Kukulska – to polska piosenkarka, autorka tekstów i producent muzyczny. Zadebiutowała na polskiej scenie muzycznej jako mała dziewczynka piosenką „Puszek-okruszek”, która cieszyła się w tamtych czasach (ponad 30 lat temu) ogromną popularnością. Od tamtej pory piosenkarka wydała pięć albumów studyjnych. Prywatnie jest córką piosenkarki śp. Anny Jantar i kompozytora śp. Jarosława Kukulskiego. Jest mamą trójki dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *