28 grudnia 2017 r. Koncert Katarzyny Cerekwickiej z zespołem

Koncert Katarzyny Cerekwickiej z zespołem odbył się w kościele pw. bł. Władysława z Gielniowa na Ursynowie w Warszawie. W towarzystwie fantastycznych muzyków, ta znakomita wokalistka wykonała znane polskie kolędy. Usłyszeliśmy też piosenki świąteczne, które artystka zaśpiewała w języku angielskim takich artystów jak Whitney Houston, George Michel. Jej głos w tej wyjątkowej scenerii brzmiał magicznie.
Katarzyna Cerekwicka to wokalistka, autorka tekstów. Wykonuje muzykę z pogranicza popu, soulu i r’n’b. Laureatka nagród na takich festiwalach i imprezach muzycznych, jak Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, Festiwal Piosenki Krajów Nadbałtyckich, Eska Music Awards. Nagrodzona Superjedynką za przebój roku 2006 „Na kolana”. Piosenkę tę Katarzyna Cerekwicka zaśpiewała na sam koniec koncertu – kliknij! W 2016 roku nagrała płytę zatytułowaną „Kolędy”.
Koncert zorganizowany został przez Dzielnicowy Ośrodek Kultury Ursynów, dlatego gości zgromadzonych w kościele przywitała Beata Małgorzata Rusinowska – dyrektor domu kultury oraz R. Kempa – burmistrz Ursynowa oraz Ks. Prałat Jacek Kozub – proboszcz kościoła pw. bł. Władysława z Gielniowa.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.