Teatr Buffo na ul. Konopnickiej 6 w Warszawie

pobraneTeatr Buffo  od wielu lat budzi skrajne uczucia. Bliźniakowscy niewątpliwie przeżyli w nim wiele miłych chwil. Uczestniczyli w spektaklach muzycznych, a swoją przygodę z tym teatrem zaczęli od spektaklu „Metro”, którego premiera odbyła się w roku 1991 r. w Teatrze Dramatycznym w PKiN.
Metro to spektakl o grupie  młodych wykonawców opowiadających  o swoich marzeniach. Spektakl pełen entuzjazmu tańca i śpiewu. taniec i śpiew jakiego nie znał polski teatr. Jest tam miłość, szaleństwo i młodość. To opowieść o marzeniach i rozczarowaniach, o pasji i zdradzie, o młodzieńczych ideałach i władzy pieniądza, a przede wszystkim to historia romantycznej miłości.
Wieczór Rosyjski” – Janusz Józefowicz, Telona Dolnikowa, Olaf Lubaszenko, Michał Bogdanowicz, Waldemar Malicki z Januszem Stokłosą, Olena Lelenko, Natasza Urbańska, Anna Frankowska, Monika Ambroziak, Rafał Drozd. Lubię wschodnie rytmy.
„Hity Buffo” – to był zbiór najbardziej znanych utworów wykonywanych przez artystów Teatru Buffo i naprawdę okazał się fantastyczny! Pomimo, że Bliźniakowska  niekoniecznie lubi  taką formę rozrywki, to naprawdę świetnie się bawiła. Wodzirej spektaklu Janusz Józefowicz w duecie ze Janem Stokłosą dali czadu na maxa! Świetna była „Dzidzia” Monika Ambroziak no i gibka – przefarbowana z pięknej czarnuli na piękną blondynkę -Nataszka Urbańska.
„W obronie jaskiniowca”– Emilian Kamiński (obecnie grany w Teatrze Kamienica)
„Piano con Buffo” – Waldemar Malicki to cudowny, rewelacyjny, uwodzicielski  muzyk a zarazem wodzirej, który zaraża miłością do muzyki poważnej każdego, kto się z nim zetknął! Bliźniakowska pokochała wielką miłością Waldemara Malickiego, zanim oszalała na Jego punkcie cała Polska!!
„Romeo i Julia”musical Janusz Józefowicza, wystawiany na Torwarze. Był to barwny i kolorowy musical.
Testosteron” (gościnie Teatr Montownia) Opis: Tematem jest slub Kornela – popularnego dzięki telewizji – młodego pracownika naukowego z rozchwytywaną piosenkarką Alicją, ma być atrakcją towarzyską Warszawy. W sali restauracyjnej trwają właśnie ostatnie przygotowania do wesela. Jednak tuż przed przybyciem pary młodej trzej ubrani na czarno mężczyźni – Stavros, Fistach i Robal – wciągają do sali pobitego chłopaka – Sebastiana Tretyna i barykadują się. Terroryści? Wojna gangów? A może policjanci z niekonwencjonalnym podejściem do prawa?… Rzeczywistość jest znacznie dziwniejsza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *