Varius Manx, Kasi Nosowska, Komodo – Święto Kwiatów Owoców i Warzyw w Skierniewicach 

Główną atrakcją święta w Skierniewicach są koncerty na scenie głównej przed ratuszem. W tym roku przyjechaliśmy na imprezę, aby na scenie zobaczyć cudowne zespoły:
Varius Manx z wokalistką jest Kasią Stankiewicz. Zespół muzyczny założył w 1989 w Łodzi Robert Janson oraz bracia Michał i Paweł Marciniak. Nazwa zespołu została zainspirowana rasą kotów Manx, których cechą szczególną jest brak ogona. Łac. varius oznacza natomiast „różny”, „różnorodny”, „zmienny”
Kasia Nosowska z zespołem. Na scenie zabrzmiała radosna, wesoła i mało mroczna muzyka czyli usłyszeliśmy Kasię całkiem inną niż kiedyś. Polska piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka, felietonistka i osobowość medialna. 
Komodo to trio z Małopolski. Formacja produkuje muzykę klubową. Zespół składa się z producentów muzycznych oraz DJ-ów, od lat odnoszących wielkie sukcesy nie tylko w Polsce. Zespół założył Alex Red, czyli Darek Odrzywołek.

Skierniewickie Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw to ogrom stoisk z roślinami, ale też serwujących przysmaki, w których można spróbować regionalnych potraw, m.in. pierogów, pysznego barszczu, pieczonych placków oraz przeróżnych napojów. Impreza robiona jest z ogromnym rozmachem, wśród atrakcji oprócz koncertów na dwóch muzycznych scenach jest też Fiesta Balonowa, kolorowa parada, iluminacje na ratuszu i pokaz fajerwerków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.