Kampinos na rowerach elektrycznych

Jazda na elektrycznych rowerach to była fantastyczna przygoda! Przeżycie jej było możliwe, dzięki wycieczce zorganizowanej przez wypożyczalnię rowerów elektrycznych z Warszawy. Jednoślady napędzane silnikiem elektrycznym niewiele różnią się od tradycyjnych jednośladów – dodatkowo posiadają baterię, która wystarcza na 70 km jazdy. Później należy ją naładować. Rowery te są jeszcze mało popularne na polskich drogach. Jednak wydaje nam się, że w niedalekiej przyszłości będzie ich coraz więcej.
Nasza wycieczka wiodła z Warszawy (bus i przyczepą rowerową) do miejscowości Granica – potem już na rowerach do Kampinosu – Łaz- Żelazowej Woli – Brochowa – Tułowic – Famułki Królewskie – Lasocin – i powrót na parking do Granicy. Pomimo, że przejechaliśmy około 60 km, to uczestnicy wycieczki nie byli zmęczeni.
Organizatorzy e-rowerowej wycieczki, zapewnili super sprzęt w postaci rowerów elektrycznych marki LONGWISE, fachową opiekę, malownicze tereny, a piękna pogoda sprawiła, że pozostały w nas niezapomniane wspomnienia!

1 czerwca 2014 r. Rowery elektryczne mają przyszłość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.