Spotkanie z Ryszardem Petru

Okazją do spotkania i zadania pytań Ryszardowi Petru  było wydanie książki zatytułowanej „Koniec wolnego rynku? Geneza kryzysu”.  Podjęta została w niej próba odpowiedzi na pytania o źródła trwającego kryzysu gospodarczego oraz przyjrzenia się z dystansu debacie narosłej wokół niego. Książka jest zapisem rozmowy Ryszarda Petru z dziennikarzem – Łukaszem Lipińskim na temat wydarzeń, jakie miały miejsce w światowej gospodarce od początku kryzysu oraz o mechanizmach, jakie do nich doprowadziły oraz ich konsekwencjach.
Spotkanie 
było nie lada gratką zarówno dla fachowców jak i laików, chcących dowiedzieć się nieco więcej o kondycji finansowej kraju. Pan Ryszard Petru skrupulatnie i z dużym zastanowieniem odpowiadał na zadane pytania, ciekawie nakreślił sprawy m.in. dotyczące świadczeń emerytalnych, zasiłków czy prawa pracy w zakresie umów o pracę. Spotkanie prowadził  Łukasz Lipiński.

 12 stycznia 2015 r. Spotkanie z Ryszardem Petru polskim ekonomistą, przewodniczącym Towarzystwa Ekonomistów Polskich odbyło się w Empiku na Marszałkowskiej 116/122 w Warszawie. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.