CHIŃSKIE Walentynki w Restauracji Bliss Garden w Warszawie

Walentynki to święto zakochanych ❤️

W Restauracji Bliss Garden mieszczącej się na ul. Twardej 42 w Warszawie zorganizowaliśmy Walentynki 2010 w klimacie chińskim. Umówiliśmy się, że tradycyjnie podczas walentynkowego spotkania, będziemy obdarowywać się walentynkowymi drobiazgami.Każdy z prezentów miał obowiązkowo kosztować 5 zł, musiał być szczelnie zapakowane, ale przede wszystkim musiał być taki, który nam się podobał, bo w wyniku losowania można było na niego trfić. Wszystkie prezenty musiały mieć element walentynkowy.


Wśród zamówionych dań oprócz oryginalnej Kaczki po Pekińsku, którą kucharz podawał osobiście znalazły się m.in. Kurczak Curry, Chrupiący kurczak sezamowy, Kurczak Gong Bao, Warzywa Rozmaitości, Wodorosty z czosnkiem, kapusta słodko-kwaśna, a na deser puchary liczi oraz lodów.

Tego dnia restauracja była pięknie udekorowana, dania zostały przygotowane z dużą starannością, a ubrany na biało kucharz stał się atrakcją wieczoru. Na koniec obdarowaliśmy się walentynkowymi prezentami: świeczki, kubeczki, świeczniki, maskotki, był też amorek ❤️.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.