Ucho Prezesa – spotkania z Robertem Górskim i Mikołajem Cieślakiem

Okazją do spotkania z Robertem Górskim (prezesem), Mikołajem Cieślakiem (Mariuszem) oraz Pawłem Koślikiem (prezydentem) było ukazanie się DVD z pierwszym sezonem „Ucha Prezesa”. Dowiedzieliśmy się, że „Ucho Prezesa miało być eksperymentem komediowym testującym potencjał do żartowania z obecnie rządzącej ekipy. Twórcy hitu internetowego nie byli pewni, czy ktoś będzie chciał to w ogóle oglądać. Efekt przerósł najśmielsze oczekiwania. Skromny serial stał się zjawiskiem społecznym, barometrem nastrojów i zwierciadłem, w którym odbija się współczesna scena polityczna. Zwierciadłem nie do końca krzywym.”
Robert Górski to polski twórca kabaretowy, najszerzej znany jako lider i autor większości tekstów Kabaretu Moralnego Niepokoju, a także scenarzysta i odtwórca roli tytułowej – prezesa w serialu internetowym Ucho prezesa.
Mikołaj Cieślak to  polski artysta kabaretowy, współtwórca Kabaretu Moralnego Niepokoju. W „Uchu Prezesa” odgrywa rolę Mariusza.
Paweł Koślik to polski aktor wcielający się w rolę Andrzeja w Uchu Prezesa.
Spotkanie było fantastyczne i zostało profesjonalnie poprowadzone przez Karola Modzelewskiego – stand-uper, komika, scenarzystę, podróżnika.

12 października 2017 r. Spotkanie z twórcami serialu „Ucho Prezesa” odbyło się w empiku Arkadia w Warszawie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.