12 października 2017 r. Spotkanie z twórcami serialu Ucho Prezesa

Spotkanie z twórcami serialu „Ucho Prezesa” odbyło się w empiku Arkadia na al. Jana Pawła II 82 w Warszawie. Okazją do spotkania z Robertem Górskim (prezesem), Mikołajem Cieślakiem (Mariuszem) oraz Pawłem Koślikiem (prezydentem) było ukazanie się DVD z pierwszym sezonem „Ucha Prezesa”. Dowiedzieliśmy się, że „Ucho Prezesa miało być eksperymentem komediowym testującym potencjał do żartowania z obecnie rządzącej ekipy. Twórcy hitu internetowego nie byli pewni, czy ktoś będzie chciał to w ogóle oglądać. Efekt przerósł najśmielsze oczekiwania. Skromny serial stał się zjawiskiem społecznym, barometrem nastrojów i zwierciadłem, w którym odbija się współczesna scena polityczna. Zwierciadłem nie do końca krzywym.”
Robert Górski to polski twórca kabaretowy, najszerzej znany jako lider i autor większości tekstów Kabaretu Moralnego Niepokoju, a także scenarzysta i odtwórca roli tytułowej – prezesa w serialu internetowym Ucho prezesa.
Mikołaj Cieślak to  polski artysta kabaretowy, współtwórca Kabaretu Moralnego Niepokoju. W „Uchu Prezesa” odgrawa rolę Mariusza.
Paweł Koślik to polski aktor wcielający się w rolę Andrzeja w Uchu Prezesa.
Spotkanie było fantastyczne i zostało profesjonalnie poprowadzone przez Karola Modzelewskiego – stand-uper, komika, scenarzystę, podróżnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *