Spotkanie z Anną Powierzą

Spotkanie z Anną Powierzą odbyło się w Empiku na terenie Arkadii na Jana Pawła II 82 w Warszawie. Okazją do niego była premiera książki „Jak schudnąć gdy dieta nie działa”. Niestety autorka książki bardzo spóźniła się na spotkanie, a kiedy wreszcie dotarła do emiku, to dosłownie w ekspresowym tempie podzieliła się swoimi doświadczeniami w walce ze zbędnymi kilogramami. Po urodzeniu córeczki ważyła 95 kilogramów i pomimo codziennych wysiłków, restrykcyjnej diety i godzin spędzanych na siłowni jej waga stała w miejscu. W książce opisuje w 10. krokach jak pokonać nadwagę, wśród nich znalazły się m.in. badania krwi, jedzenie 3 posiłków dziennie nieprzetworzonych produktów, potrawy z małą ilością soli, ruch i sport w odpowiedniej ilości, minimum 8 godzin snu.

Anna Powierza to aktorka, którą widzowie mogą kojarzyć głównie z serialu „Klan”, w którym od 1997 roku czyli 20 lat nieprzerwanie wciela się w rolę Czesławy Kot-Kurzawskiej. W swoim dorobku artystycznym ma też role w filmach m.in. Panna z mokrą głową, Awantura o Basię, Nic śmiesznego, Panna Nikt, Dzień świra i serialach Klasa na obcasach, Policjanci, Klinika samotnych serc, Kochaj mnie, kochaj!
Gdyby nie fakt, że aktorka kazała czekać na siebie prawie godzinę (!), to nie można byłoby jej nic zarzuci, bo jest miła, uśmiechnięta, i była dobrze przygotowana do tego spotkania. Widać też, że jest bardzo lubiana w środowisku aktorskim, ponieważ do tej pory żaden z aktorów nie zgromadził takiej plejady polskich gwiazd, na promocji książki z Empiku. Wśród znanych osób znajdowały się m.in. Agnieszka Fitkau-Perepeczko, Piotr Zelt z Katarzyną Krawczyk, Piotr Skarga.
Spotkanie prowadziła Katarzyna Burzyńska-Sychowicz – polska prezenterka telewizyjna.

3 października 2017 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.